Víkend č. 4

Další
Předchozí Další

Hokejce vedení nevydrželo

Jen necelý týden se mohli hráči Hokejky B pyšnit vedoucím postavením v naší lize. V sobotní dohrávce 4. kola totiž Titan v duelu s Elektrotechnikou nezaváhal a opět se prodral o bod do čela. Elektrotechnici prakticky od začátku tahali za kratší konec, doplatili i na častá vylučování a teprve v závěrečné části alespoň trochu zápas zdramatizovali. V neděli Titan už jen vedení potvrdil vcelku očekávanou výhrou nad nevýraznými A.S.H.F. Poražení se prohrou propadli na samé dno tabulky a slabou útěchou jim může být jen to, že tentokrát alespoň favorita pozlobili. Hokejce na udržení první příčky nestačila ani výhra nad Elektrotechnikou, která se zrodila po urputném boji s obranou a brankářem soupeře, který se jinak jen zřídka zmohl na odpor. Na dva body jsme se tentokrát hodně nadřeli i my v duelu s podceňovaným nováčkem z OHF. Souhrou málo vídaných okolností (rychlý gól, vlastňák, fotbalový kousek hodný Rooneyho) se OHF v zápase až do poslední třetiny drželo a zlomil ho teprve až mocný finiš. Opět překvapil Mělník, který během několika minut otočil nepříznivě se vyvíjejí zápas s Ďáblicemi B, aby do konce zápasu svého soupeře ještě stihl ztrapnit výsledkem 7:2. Vedoucí čtveřice se třem sedmibodovým týmům na pátém až sedmém místě utrhla už o tři body. Z týmů hrajících v suterénu tabulky dokázalo bodovat pouze Vyprahlo za fotbalovou remízu 1:1 s Uftalandem B a jak už řečeno výše, konečně se odpoutalo od posledního místa.