Další
Předchozí Další

Tak a je konec. Nebo teprve začátek?

Tak nám skončila základní a nadstavbová část 2.POHbL, pro někoho byla úspěšná, pro někoho méně a pro někoho byla doslova tragická.
V předposledním kole se utkala Hanspaulka s A.S.H.F. a poradila si s ním celkem s přehledem. Vyhrála 3 : 0 a hlavně nula u obdržených branek je pro Hanspaulku nepříliš tradiční. V dalším z utkání "už o ničem" potkal Titan Vršovice béčko Hokejky a porazil jej těsně 2 : 1. My jsme se v sobotu střetli s naším semifinálovým soupeřem a moc se nám nevedlo. Nehráli jsme dobře, dělali jsme chyby a utržili jsme nejvyšší porážku v letošní sezóně - 8 : 4. Ve skupině o udržení už bylo před víkendem také jasno o sestupujících, takže i týmy v dolní šestce si hrály svá utkání jen tak pro zábavu. Uftaland porazil Ďáblice 5 : 3, OHF si poradilo se sestupujícím Vyprahlem 4 : 1, no a hráči T.H.C. se na kontumační vítězství 5 : 0 s Elektrotechnikou moc nenadřeli.
V neděli bylo na pořadu dne poslední, třicátédruhé kolo. V něm se střetli hráči Mělníka se šestými A.S.H.F., mělničtí nepotvrdili svou pověst o horších nedělích a zvítězili 4 : 1. My jsme si trochu spravili chuť a zakončili nadstavbovou část vítězstvím 4 : 1 nad Hokejkou B. Vršovický Titan si vyzkoušel nanečisto souboj se svým semifinálovým sokem Hanspaulkou a vyhrál 6 : 3. OHF už v neděli nehrálo, jen si připsalo dva body za výhru nad vyloučenou Elektrotechnikou, Uftaland B podlehl 1 : 6 T.H.C. a Vyprahlo zakončilo nepovedenou sezónu vítězstvím 3 : 2 nad Bohemií Ďáblice.
Sečteno a podtrženo základní části kraloval Titan Vršovice, druhé místo patří po právu nám, třetí skončili hráči Mělníka a čtvrtou příčku si vybojovala Hanspaulka. Pátá příčka je obsazena béčkem Hokejky a šesté místo připadlo A.S.H.F. Sedmé místo s přehledem získalo T.H.C., osmé místo patří zklamání letošní sezóny Uftalandu B, devátá příčka byla obsazena Bohemií Ďáblice, desátí skončili hráči OHF, jedenáctí pivaři z Vyprahla, kteří jsou prvním sestupujícím, a poslední příčka a druhé sestupové místo připadlo vyloučené Elektrotechnice.