Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 2

Další
Předchozí Další

Překvapivý lídr


O hracím "víkendu", obohaceném o sváteční úterý se sehrála celkem tři kola naší ligy, i když nekompletní (odloženy byly zápasy Elektrotechniky s námi a Titanem Vršovice).
V sobotním kole remizovala silná Hanspaulka s nevyzpytatelným béčkem Uftalandu a to i přesto, že ho celkem výrazně přestřílela, a Titan Vršovice porazil stále se lepšící se tým Mělníka. To byly jediné dva zápasy, které by se daly považovat za vyrovnané. Zbylá tři střetnutí byla vždy jednoznačná. Ve všech se dostal vítěz (OHF, Ďáblice, Hokejka) se svými střeleckými pokusy přes čtyřicítku, ovšem 48 střel OHF proti letos nevýraznému Vyprahlu vypadá až neuvěřitelně.
To ovšem není nic proti Mělníku, který v neděli OHF překonal a prověřil Štěpána Čermáka 61 pokusy. Z tohoto pohledu vypadá konečný výsledek 4 : 0 ve prospěch mimopražského týmu spíše chabě. Co bychom za něj ale dali my v zápase s T.H.C., který jsme po nevýrazném výkonu prohráli. Za zmínku ještě stojí zatím největší letošní přiblížení se pověstné "desítce" nejlépe střílejícího týmu ligy Hanspaulky v duelu s A.S.H.F (9 : 2). Poradila si i Hokejka s Ďáblicemi a Uftaland celkem očekávaně s loni třetiligovými OHF.
O svátečním úterku se sehráli nejvyrovnanější střetnutí, hlavně co se týče výsledků. Mělník ukázal svojí sílu a porazil Playery z Uftalandu, Hanspaulka porazila ve velmi vyrovnaném střetnutí Bohemii Ďáblice (5 : 3), OHF podlehlo A.S.H.F. Zápas mezi Elektrotechnikou mělo T.H.C. ve svých rukou a ještě 20 vteřin před koncem vedlo 3 : 2. Ovšem pak se prosadil jeden z nejlepších střelců ligy Ladislav Kejmar a vyrovnal na konečných 3 : 3. My jsme dokázali porazit Hokejku a zápas byl okořeněn závěrečnou hromadnou bitkou. V posledním zápase porazil Titan Vršovice Vyprahlo 5 : 3 a udržel si tak neporazitelnost. Ba co víc, má na svém kontě 100% bodový zisk. Stal se tak, řekněme si to na rovinu, trochu překvapivým lídrem naší ligy...


Petr Sígl #27

Výsledky
3. kolo
Hanspaulka - Uftaland B
4 : 4
Hokejka B - A.S.H.F.
5 : 2
Mělník - Titan
2 : 3
OHF - Vyprahlo
6 : 0
T.H.C. - Ďáblice B
0 : 8

4. kolo
A.S.H.F. - Hanspaulka
2 : 9
Cows - T.H.C.
2 : 4
Ďáblice B - Hokejka B
1 : 4
Uftaland B - OHF
3 : 1
Vyprahlo - Mělník
0 : 4

5. kolo
Hanspaulka - Ďáblice B
5 : 4
Hokejka B - Cows
1 : 3
Mělník - Uftaland B
3 : 1
OHF - A.S.H.F.
1 : 4
T.H.C. - Elektrotechnika
3 : 3
Titan - Vyprahlo
5 : 3