Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 18

Další
Předchozí Další

Další jistý účastník play-off


Týden se sešel s týdnem a je tu další víkendové zhodnocení. A že se toho událo poměrně dost. Například máme již třetího jistého účastníka vyřazovacích bojů nebo také první letošní vyloučení týmu ze soutěže.
Vedoucí Titan Vršovice si poradil 2 : 0 s A.S.H.F. a díky této výhře nám odskočil na rozdíl tří bodů. My jsme totiž nezvládli posledních sedm minut zápasu s Hanspaulkou a podlehli jsme jí 6 : 5, ačkoliv jsme vedli již 5 : 2. Béčku Hokejky se možnost play-off v sobotu opět vzdálila, zatímco jejímu přemožiteli Mělníku (2 : 5) se přiblížila, resp. stala se skutečností. Do bojů o udržení v naší lize již nezasáhne Elektrotechnika, která si v utkání s Vyprahlem připsala již svou letošní třetí kontumaci (pro nedostatečný počet hráčů), tudíž byla vyloučena ze soutěže a je považována za prvního sestupujícího (její zbylá utkání se automaticky kontumují 5 : 0). Béčko Uftalandu se začalo vzpamatovávat a připsalo si další výhru na své konto. Tentokráte porazilo OHF Praha 4 : 3. V nadstavbové části se celkem vede T.H.C., které porazilo 5 : 0 útočně laděné Ďáblice.
V neděli Hokejka v podstatě zazdila možnost hrát o postup do 1. ligy, protože podlehla 5 : 0 A.S.H.F. a na čtvrtou Hanspaulku již ztrácí 5 bodů (může jich však získat celkem 8, takže šance tu ještě je). Právě Hanspaulka nezaváhala ani se třetím Mělníkem a porazila ho 5 : 1. My jsme si rozdělili body s Titanem za remízu 3 : 3 a prodloužili jsme sérii bez výhry na 4 utkání. Hráči THC potvrdili dobrou formu a porazili pivaře 3 : 0. Černý víkend prožila ďáblická Bohemia, která podlehla 4 : 0 OHF a připsala si tak další prohru. Poslední utkání mezi Playery a Elektrotechnikou bylo z výše uvedených důvodů kontumováno 5 : 0 ve prospěch Ufty.


Petr Sígl #27

Výsledky
28. kolo
A.S.H.F. - Titan
0 : 2
Hanspaulka - Cows
6 : 5
Hokejka B - Mělník
2 : 5
OHF - Uftaland B
3 : 4
T.H.C. - Ďáblice B
5 : 0
Vyprahlo - Elektrotechnika
5 : 0 K

29. kolo
A.S.H.F. - Hokejka B
5 : 0
Cows - Titan
3 : 3
Ďáblice B - OHF
0 : 4
Mělník - Hanspaulka
1 : 5
T.H.C. - Vyprahlo
3 : 0
Uftaland B - Elektrotechnika
5 : 0 K