Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 13

Další
Předchozí Další

Titan drží první příčku


V páteční dohrávce osmnáctého kola se střetla Hanspaulka s T.H.C. a tvrdý styl zvítězil nad technikou, když černožlutí vyhráli 5 : 3.
V sobotu již proběhlo kompletní 20. kolo. V něm A.S.H.F. opět zvýšilo svoje šance na postup do horní šestky, když si poradilo s na jaře početně slabším béčkem Uftalandu 3 : 0. Ďáblice si také udrželi naději na horní šestku, když porazili 4 : 1 poslední Vyprahlo. Navíc Elektrotechnika „jen“ remizovala s Hanspaulkou 2 : 2 a ztratila tak možná rozhodující bod v bitvě o top six. Béčko Hokejky se alespoň částečně probralo a po minulém nepovedeném víkendu porazilo OHF Praha, které má již jistotu bojů o záchranu. Tu má také T.H.C., které podlehlo třetímu Mělníku 3 : 1. V boji o první místo jsme do poloviny utkání vedli my, ovšem pak jsme tempo neudrželi a nakonec jsme s Titanem prohráli 3 : 1.
V neděli, v dalším pro A.S.H.F. důležitém utkání remizovali hokejbaloví funkcionáři s Elektrotechnikou 1 : 1 a na definitivní jistotu, že se budou moci poprat o play-off si budou muset počkat do posledního kola. Třetí Mělník potvrdil, že je silným soupeřem a v neděli dokázal vydřít výhru 2 : 1 nad Hokejkou B, i přestože byl střelecky méně aktivní. Hanspaulka si hladce poradila s OHF a potvrdila tak svou pátou pozici v tabulce. Upevnit svou pozici (tedy první místo) se povedlo i Titanu Vršovice výhrou 4 : 2 nad T.H.C. V zápase Uftalandu a Ďáblic byl na hřišti vidět jen jeden tým – Bohemia. Jasně Uftaland přehrávala a také ho porazila, jenže díky nastoupení jednoho „trestance“ do utkání přišla nejen o góly a kanadské body, ale hlavně o dva body v tabulce. V posledním utkání jsme se my hodně trápili s Vyprahlem, neměli jsme příliš střeleckého štěstí, přesto jsme nakonec vyhráli 2 : 0.


Petr Sígl #27

Výsledky
18. kolo
T.H.C. - Hanspaulka
3 : 5

20. kolo
A.S.H.F. - Uftaland B
3 : 0
Cows - Titan
1 : 3
Ďáblice B - Vyprahlo
4 : 1
Elektrotechnika - Hanspaulka
2 : 2
Hokejka B - OHF
3 : 1
T.H.C. - Mělník
1 : 3

21. kolo
A.S.H.F. - Elektrotechnika
1 : 1
Mělník - Hokejka B
2 : 1
OHF - Hanspaulka
1 : 6
Titan - T.H.C.
4 : 2
Uftaland B - Ďáblice B
5 : 0 K
Vyprahlo - Cows
0 : 2