Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 11

Další
Předchozí Další

Titan přezimuje v čele


Poslední víkendové dvoukolo letošního roku II. pražské ligy ještě stihlo trochu zamíchat tabulkou. Naše sobotní zaváhání s Hokejkou B využil Titan a stoprocentním bodovým ziskem a navíc suverénními výhrami se "konečně" zase vyhoupl do čela. My jsme v sobotu v prestižním šlágru kola s béčkem Hokejky doplatili na značný počet zraněných, nemocných, zaměstnaných a vůbec nepřítomných hráčů. S osmi hráči do pole jsme proti silné sestavě soupeře nemohli čekat zázraky, ale málem k nim došlo, nebýt nehorázné smůly v koncovce, vynikajícího Sala v soupeřově brance a nedisciplinovanosti nejmenované opory Cows, která nás opakovaně posílala "do čtyř", až se vyfaulovala docela. A když k tomu přičteme nepříjemné "ryze chlapské" zranění Drahotky, je s podivem, že torzo týmu dokázalo soupeře prakticky celý zápas mačkat. Nedělní duel s Hanspaulkou taky "vejde do historie". Tentokrát jsme to byli my, kdo soupeře početně převýšil. To by ještě soupeři asi unesli. To, že jsme je převýšili i herně, a to o třídu, ale už nerozdýchali a výsledkem byl brutální faul (viz. referát) a následné předčasné ukončení zápasu. Na jednu stranu je škoda, že jsme bezvadně rozehraný zápas a super výkon všech hráčů nemohli v posledním duelu utkání vyjádřit mnohem vyšší výhrou, kdyby zápas pokračoval, na druhou stranu je možná štěstí, že rozhodčí museli utkání pro nízký počet hráčů soupeře po trestu ve hře ukončit, protože je velmi pravděpodobné, že by se zbytek zápasu zvrhl v bohapusté "vyřizování účtů".
Titan měl poslední víkend daleko snazší. I když se minimálně dvě třetiny nečekaně zapotil s bojujícím Vyprahlem. Poté, co se mu podařilo zápas otočit z 0:1 na 2:1 ale už jasně kráčel k povinné výhře. V neděli proti Uftalandu B o ní nebylo pochyb hned od začátku, zápas nakonec skončil exhibicí Titanu a debaklem Ufty 11:0. Třetí příčku si podržel Mělník, který sice nejprve horko těžko zremizoval zápas s Uftalandem, v neděli si ale s hrstkou hráčů a s improvizovaným brankářem (výstroj navlékl hráč z pole) přece jen udolal lepšící se A.S.H.F.
Ve spodní polovině tabulky se naplňuje osud Vyprahla, které je bez bývalých opor jen stínem nepříjemných soupeřů z loňska. Na 11. místo se propadlo nedávno ještě šesté OHF, které sérii neúspěchů z poslední doby podtrhlo dvěma jasnými víkendovými porážkami s A.S.H.F. a Ďáblicemi B.


Petr Kučera #1

Výsledky
16. kolo
A.S.H.F. - OHF
6 : 1
Cows - Hokejka B
0 : 1
Ďáblice B - Hanspaulka
5 : 6
Elektrotechnika - T.H.C.
4 : 2
Uftaland B - Mělník
2 : 2
Vyprahlo - Titan
1 : 5

17. kolo
Hanspaulka - Cows
1 : 4
Hokejka B - T.H.C.
2 : 1
Mělník - A.S.H.F.
3 : 2
OHF - Ďáblice B
0 : 4
Titan - Uftaland B
11 : 0
Vyprahlo - Elektrotechnika
1 : 3