Český pohár 2005

Eric Cartman Kyle Broflovski Kenny McCormick Stan Marsh

Ve skupině C - druhé kolo - 2. místo

Turnaj se hrál systémem 5 + 1. Do dalšího kola postupoval vítěz. Mohl postoupit také druhý tým, pokud by byl lepší než druhý tým ve skupině A.

Zhodnocení turnaje a referáty z utkání

I přestože měly být teploty pod bodem mrazu, nakonec se udělalo celkem hezké hokejbalové počasí (na leden). My jsme se na zkušební turnaj sešli v deseti hráčích do pole a s jedním gólmanem - lepší počet než loni. V naší skupině C jsme po dvou výhrách a jedné prohře obsadili druhé místo. Bohužel jsme nepostoupili, protože ve skupině A skončily dva týmy s pěti body a tak "lepší druhý" byl tým právě z áčka. Nám zůstaly jen oči pro pláč :-).
Zápas první HC KERT Park Praha - dorost - V prvním zápase po delší herní pauze jsme se dlouho rozehrávali a než jsme našli plíce a vzpomněli si jak se drží hokejka, tak jsme prohrávali 2 : 0. Nejprve jsme inkasovali v oslabení a podruhé v přesilovce, oba góly byly z větší části po naší chybě. My jsme si sice také vytvořili několik dobrých šancí, ale nedokázali jsme je využít. Mladíci z Kertu nás uběhali, my jsme nevyužili příležitosti, které jsme měli, a prohráli.
Zápas druhý SK Ďáblové Praha B - Ve druhém utkání jsme narazili na vedoucí tým 1. Pražské hokejbalové ligy. Začali jsme o hodně lépe než v zápase s Kertem a také jsme se dostali ve čtvrté minutě zásluhou Lukáše Vrkoče do vedení. To jsme udrželi i přes střeleckou převahu soupeře ve druhé půli až do dvanácté minuty, kdy do opuštěné klece zpečetil výsledek utkání opět náš ligový (na turnaji byl kapitánem Martin Veselý) kapitán. Střetnutí bylo okořeněno i šarvátkou, která vypukla kvůli hrubému faulu zezadu od jednoho ďáblíka a po které odešel z každé strany jeden hráč s trestem do konce utkání.
Zápas třetí HBC Extrém Kladno - Pokud jsme chtěli mít alespoň teoretickou možnost postoupit do dalšího kola, museli jsme nejslabší tým skupiny porazit o jedenáct gólů a víc. Tento cíl jsme začali plnit velmi brzy. Již ve čtvrté minutě jsme vedli 6 : 0, po první půlce 9 : 0 a nakonec jsme exhibici ukončili se stavem skóre 15 : 1. Střelci v utkání byli Lukáš Vrkoč, Petr Sígl (4 góly), Jaroslav Špaček, Tomáš Fliegl (2 góly), Robert Pillmann, Štěpán Floriš a Pavel Veverka (1 gól).

Naším Nejproduktivnějším hráčem na turnaji byl Lukáš Vrkoč (6 + 3), který byl současně i nejlepším střelcem (6 branek), nejlepším nahrávačem se stal Tomáš Fliegl (4 nahrávky), nejtrestanějším hráčem a zároveň i nejvylučovanějším byl Martin Sígl (19 TM).

Vítězem naší skupiny se stal dorost KERT Parku a postoupil do dalšího kola. My jsme skončili druzí, Ďáblové třetí a Extrém Kladno poslední.

Na rozehrání byl tento turnaj ideální...