Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Team Bowling Contest


V předvečer zahájení jarní části pražských hokejbalových lig se uskutečnil první díl zápolení čtyřech vybraných týmů. Soutěžilo se v bowlingu a místem konání byla herna na Chodově. Po trochu naivním očekávání, že se zjeví zástupci původně očekávaného Titanu Vršovice, se začalo hrát na pěti dráhách za účasti čtyřech mužstev po pěti hráčích – spolupořádajícího South Parku Cows (Pillmann, Veselý, Šroubek, Špaček, Vrkoč) a Hokejky Praha (Sluka, Louša, Kocián, Taussig, Vlasák). Dále se zúčastnili Hell Benders (Douša B., Večeřa, Bičík, Jonák, Dvořák) a Pštrosi Benešov (Černý, Řezníček, Truhelka, Sehnal, Svoboda T.).
Soutěž neměla favorita, opravdu se nedalo čekat, kdo jaké výkony předvede a konečný výsledek byl pro někoho možná překvapivý. Poté, co turnajový direktoriát z časových důvodů zrušil původně plánované páté kolo, dobrali jsme se po čtyřech ke konečným výsledkům.
S celkovým počtem 63 bodů z 80 možných zvítězil South Park Cows. S třináctibodovou ztrátou skončili druzí Hell Benders a jen o bod za nimi třetí Pštrosi Benešov. Poslední místo obsadila Hokejka Praha s 39 body.
Mezi jednotlivci kraloval turnaji Lukáš Vrkoč ze South Parku, jenž ze třech počítaných her nasbíral 479 bodů a ještě připsal týmu bod za nejvyšší nahrané skóre v jedné hře. Druhé místo zůstalo také u Cows zásluhou Roberta Pillmanna (422 bodů). Třetí skončil Bohumil Douša z Benders (414). "Dřevákem" turnaje se stal Petr Louša s pouhými 263 nasbíranými body.
Podle všech účastníků se netradiční měření hokejbalových sil líbilo a není proto vyloučeno, že by se mohlo opakovat ať už v bowlingovém anebo třeba fotbalovém provedení…

Výsledky TBC

Týmy

Tým Body
1. South Park Cows 62 + 1 bonusový
2. Hell Benders 50
3. Pštrosi Benešov 49
4. Hokejka Praha 39

Jednotlivci

Jméno Body
1. Vrkoč 479
2. Pillmann 422
3. Douša 414
4. Šroubek 405
5. Truhelka 398
... ... ...
... Taussig 333
... Dvořák 322
... Louša 263


Lukáš Vrkoč #80

Vložen
1.3.2005