Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

Hlavně se (ne)poblít


Poslední předvánoční víkend bude pro náš tým možná nejnáročnější v sezoně, čeká nás totiž obávaný soupeř - Loučení se svobodou. Naštěstí se tento důležitý zápas bude hrát na oblíbeném hřišti na Spořilově, kde moc často neprohráváme. Vytrvalci jistě uvítají prodloužení, které se uskuteční na blíže neurčeném místě v Praze 1.
Sobota 18.12. 17.00: Loučení se svobodou - Pro náš tým jde o jednu velkou novinku a neznámou zároveň, nikdy jsme totiž s tímto soupeřem nehráli, a tak je opravdu ve hvězdách (více než kdy jindy), jak utkání dopadne. Stylem hry LSS připomíná alkoholové dýchánky, které se zvrtnou v boj o každý centimetr u mísy soupeře. Největšími hvězdami zdatného soka jsou hráči číslo 10 (Braník) a 12 (Pilsen). Nadějní a nebezpeční jsou i prcci (Jablkoň, Rybíz a Les Směs). Hru naopak často tvrdí zahraniční posily (Ir Jameson a Mexičan Tequilla).
My bychom se měli sejít ve značně posílené sestavě. Fotbalisté Ferry jistě naší hru pořádně oživí a rozhýbou, stejně jako Kamil #74, Holas #93 anebo Přéma #68. V brance dostane příležitost Petr Šroubek, který se bude snažit zopakovat výkon z předposledního malešického klání. Soupeře nebude rozhodně lehké porazit, zvláště když víme, jak chabě zvládáme důležité zápasy. Prodloužení, které se uskuteční kdesi v centru, už zvládne málokdo...


Lukáš Vrkoč #80

Vložen
16.12.2004