Kravička

Doplňující článek

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace

(Ne)vážný pohled na kravičky...


Soupiska pro jaro je skoro hotová, a tak nastal ten správný čas na napsání něčeho nového k zasmrádlým profilům hráčů. Sice jen stručněji, ale přece. Jaké mají konkrétní kravičky libůstky či neduhy?

Bobika (#79)
Libo radu v módě či kterak se navonět i na těch nejnemožnějších místech? Pak pan Model je ten správný člověk, poradí, vysvětlí i ukáže.

Bunda (#1)
Stáří už se projevuje. Tu zapomene boty, tu dokonce masku. Ale co, s jeho gáží není problém, z fleku si koupí nové… Kdo by nezáviděl?

Dac (#7)
Slávie, Slávie, Slávie. Aby se z ní nepos…! Rezatec má smolíčka, hodně často je totiž zraněný. Že by mu chyběl vápník…? Chlastat mlíko!

Dibaba (#33)
Vždycky si myslel, že přesně mířené střele z dálky uhne. Nestihnul to a tak první, co si po uzdravení koupí nebude hokejka ale suspenzor.

Francek (#39)
Poctivějšího studenta v republice nenajdete. Kam, že to chodí? Do třeťáku, čtvrťáku? To je jedno, nejlíp mu vše leze do hlavy po pěti pivech.

Gelíček (#10)
Pan řidič. Přijíždíte na parkoviště a máte obavu, kam a jak zaparkovat? Zavolejte mu, on přiběhne a s čímkoliv zajede… Kromě fabie sedan!

Guti (#80)
Opravdový střelec, trefí třeba i letadlo nebo špačka sedícího na stromě u hotelu Baroko. Jednou pravděpodobně někdo sestřelí jeho...

Pan ing. (#27)
Hlava pomazaná. Jako jediný se může chlubit vysokoškolským diplomem, což nám "lopatám" dává často najevo… Vlastně jen občas nedává.

Sigi (#9)
Kliďas od pohledu, nikoliv uvnitř. Stačí jen málo a už to v něm vře. Minuta za minutou, sem tam něco osobního a je z něj největší ranař v lize.

Shrek (#30)
Do hospody chodí, ale příliš často nezaplatí, to co vypil. Ono taky nosit pokaždé přes litr na zaplacení sudu… Navíc někdy něco upustí pod stůl, takže musíme měnit lokály.

Šnek (#20)
Bez sušičky se nedá hrát hokejbal. Pokud totiž prší a za dva má být trénink, věci nemusí uschnout. Jako nahý se holt trénuje blbě.

Thaiboxer (#8)
Povolání moderátora v sobě nezapře. Nebylo zápasu, kdy by něco neglosoval. Kolikrát ho teda někdo může seknout, než je to faul?

Tomáš (#24)
Marod. Kdože je tenhle človíček s omotanými všemi údy svého těla. Přece bývalý hobgoblin ve strakatém obleku. Jednou jedinkrát...

Věneček (# 97)
Odborník přes maso. Stačí říct a máte výběrovou roštěnou až v kuchyni. Je třeba poradit s koupí auta? Také jako by se stalo...

Vésa (#11)
Čtyři sezony si z něj pořád někdo utahuje, že je pomalý jako med. Jen co ale přišel na střídavý start do Ufty, už je z něj rychlík. Teda podle dočasných spoluhráčů.

Veva (#29)
Osobáček za osobáčkem. Prostě klídek, žádný spěch. To se to pak chodí na túry. Pěšky přes půl Prahy? Není problém, horší je to s dechem na střídačce.

Ženáč (#96)
Je libo limonádičku, něco povzbuzujícího anebo snad koláčky. Všechno má. Občas taky pěknou opičku za krkem. Jen ať se ale ještě baví, z chomoutu bude těžká cesta ven.


Anča #69

Vložen
10.12.2004