I. 0:00 H 16 - Štěpánik Petr 35 - Smilek René -

I. 11:49 D 96 - Špaček Jaroslav Nedovolené bránění
II. 2:24 H 35 - Smilek René Nedovolená hra tělem
II. 5:45 H 35 - Smilek René Nedovolené bránění
II. 6:39 D 97 - Vaněček Václav Sekání
III. 5:08 H 24 - Regner Martin Držení
III. 5:50 H 33 - Špik Pavel Hákování

Před zápasem se nad Malešicemi přehnala bouřka a hřiště vypadalo více jako bazén. Naštěstí do úvodního vhazování stačila většina vody odtéct, a tak byl povrch "jen" mokrý. Přišlo nás sedm útočníků, čtyři obránci a dva gólmani, což je celkem dostačující počet. Hráčů Hokejky bylo plné hřiště, takže moc :-).
Začátek zápasu byl z obou stran lehce poznamenán horším povrchem a také ho ovlivnil fakt, že to bylo utkání důležité. Oba týmy hráli opatrně. Pak jsme se ale my rozhodli, že to takhle nepůjde a začali šlapat do pedálů. Odměnou nám bylo několik vypracovaných šancí, které ale díky těsné obraně soupeře nekončili nebezpečnými střelami. Hokejka se občas pokusila o nějaký útok, ale vedlo se jí ještě hůře než nám. Ani jeden hráč se nedokázal prosadit gólově, a tak skončila první část bezbrankovou remízou 0 : 0.
Druhá třetina byla kopií té první. Hokejka více bránila a čekala na svou příležitost, my jsem více útočili a napadali její hráče v útočném pásmu. Opět jsme si vytvořili několik šancí, jenže gól nám tam nějak ne a ne padnout. Nepomohli nám ani dvě přesilové hry, které jsme bohužel neodehráli podle našich představ. Soupeř několikrát zahrozil, ale Petr Kučera byl pozorný. Protože se také v této třetině síťka v ani jedné brance nerozvlnila, byl stav po dvou třetinách nerozhodný 0 : 0 a začínalo být jasné, že kdo dá první gól bude mít výrazně nakročeno k vítězství.
Poslední dějství jsme začali zase útočně, jenže ve druhé minutě jsme ztratili v útočném pásmu balónek a ten se dostal k Petru Štěpánikovi. Tento hráč se řítil sám na našeho brankáře a střelou k tyči ho bohužel překonal. Věděli jsme, že je zle, ale nic jsme nevzdávali. Velkou šanci k vyrovnání jsme dostali v šesté minutě, kdy jsme hráli chvíli přesilovku pět na tři. Naneštěstí jsme střelecky selhali a Jiřího Povišera nepřekonali. Ještě jsme přidali na důrazu a dostali Hokejku pod tlak. V desáté minutě se ocitl sám před bránou náš obránce, ale nedokázal přehodit ležícího gólmana. Ke konci třetiny jsme ještě zkusili power-play a dostali jsme se ke střele, ovšem Robert Pillmann jenom otestoval tvrdost malešického mantinelu.
Myslím si, že jsme byli aktivnější a útočnější než soupeř, ale nedokázali jsme se prosadit střelecky. Hokejka trpělivě čekala na chyby. Za celý zápas jsme se dopustili několika drobných a jen jedné větší, díky které jsme ale inkasovali. Nedařilo se nám vůbec střelecky, a proto jsme prohráli.