I. 5:23 H 4 - Taussig Petr nedovolené bránění
II. 6:58 D 9 - Sígl Martin Nesportovní chování
III. 0:22 D 7 - Drahota Martin Nedovolené bránění
III. 1:02 H 81 - Králík Adrian Hrubost
III. 1:02 H 81 - Králík Adrian OK Hrubost
III. 4:48 H 23 - Antoš Jan Nedovolené bránění
III. 10:55 D 29 - Veverka Pavel Sekání

Na utkání s Hokejkou B jsme se navzdory očekávání sešli v celkem slušné sestavě, kdy jsme měli k dispozici pět obránců a sedm útočníků.
V úvodu jsme trochu zaspali a již v první minutě jsme za to byli potrestáni gólem z hole Miroslava Beneše, kterého jsme nechali úplně volného na kruzích. Naštěstí nás branka nedokázala položit a postupem času jsme se dostávali do tempa. Postupně jsme si začali získávat převahu. V šesté minutě jsme při signalizovaném vyloučení soupeře využili početní převahu šesti mužů v poli, sevřeli Hokejku v obranném pásmu a Bohuslav Marek prostřelil Jiřího Povišera. Minutu na to si prohodili míček naši dva útočníci z první řady a Lukáš Vrkoč vstřelil náš druhý gól. Dále jsme pokračovali v dobrém napadání soupeřovi rozehrávky, ale v jedenácté minutě jsme nechali projít přes půl hřiště Adriana Králíka a ten překonal Petra Šroubka v naší bráně.
Do druhé třetiny jsme vstupovali s jasným cílem rozhodnout utkání a zvrátit poměr skóre na naší stranu. Správným směrem jsme vykročili již v první minutě, kdy prostřelil špatně stojícího brankáře Hokejky Václav Vaněček. Ten samý hráč se gólově prosadil i podruhé minutu nato, když si celý náš první útok několikrát rychle vyměnil balónek. V sedmé minutě, se podruhé v utkání trefil Lukáš Vrkoč. V deváté minutě jsme náš náskok zvýšili na 6 : 2 zásluhou závaru před bránou a přesného "plácnutí" Martina Sígla.
Hokejka do posledního dějství nastoupila s novým gólmanem, my jsme už tolik nestříleli a spíše jsme se snažili si přihrávat. Z toho sice vyplynulo několik dobrých příležitostí, z nichž ta v šesté minutě skončila gólemm, ale to bylo bohužel vše. Šťastným střelcem se stal opět Martin Sígl. Soupeř se k nám do pásma příliš často nepodíval a tak nás neohrožoval. Jelikož my jsme nepřidali žádný další přesný zásah, skončilo utkání naší výhrou 7 : 2.
Nutno podotknout, že náš soupeř nebyl ve své nejsilnější sestavě. To ale nemění nic na tom ,že kromě několika krátkých okamžiků jsme byli lepším týmem a vyhráli jsme zaslouženě.