III. 6:27 D 9 - Sígl Martin 96 - Špaček Jaroslav -
III. 11:59 D 97 - Vaněček Václav 20 - Kříž Jiří -

II. 5:47 D 39 - Marek Bohuslav Nesportovní chování
II. 8:21 D 9 - Sígl Martin Vražení na hrazení
III. 2:37 D 10 - Floriš Štěpán Sekání
III. 6:00 D 97 - Vaněček Václav Sekání
III. 10:21 H 69 - Zeman Štěpán Hákování

Kvůli pracovním povinnostem a nemocem jsme na zápas dorazili jen ve velmi mizerném počtu osmi hráčů do pole. Naštěstí na tom soupeř byl ještě o něco hůře.
Utkání začalo oťukáváním a nepříliš aktivně. Jako první jsme se probrali my a postupně začali Vyprahlo přehrávat. Vytvořili jsme si celkem dost příležitostí ke skórování, ale nedokázali jsme ani jednu využít. Soupeř se k nám do pásma skoro nepodíval, a tak skončila první třetina bez branek.
Prostřední část jsme zahájili opět lépe my a již ve druhé minutě jsme otevřeli účet utkání. Pěknou kombinační akci zakončil Štepán Floriš. Stále jsme byli daleko aktivnější, napadali jsme a snažili se hrát. Soupeř se jako tradičně chtěl spoléhat na brejkové situace, ale příliš se mu to nevedlo. I přesto, že jsme mohli náš náskok několikrát zvýšit, další gól jsme nedali.
Poslední dějství bylo gólově nejbohatší, ale na obou týmech již nebyla vidět únava. Navíc povrch na malešickém hřišti byl špatný - mokrý a hodně klouzavý. Také proto bylo k vidění hodně nepřesností. Hned ve druhé minutě jsme zvýšili náš náskok na 2 : 0 zásluhou přesné střely Martina Sígla do horní části branky. V páté minutě se dostal balónek k volnému Václavu Vaněčkovi a ten nekompromisně prostřelil Štěpána Čermáka. V šesté minutě si vyměnili míček Martin Sígl a Jaroslav Špaček a druhý jmenovaný dal náš čtvrtý gól. Minutu poté si role vyměnili, hráli jsme oslabení Martin Sígl a Jaroslav Špaček utekli a tentokrát prvně jmenovaný zvýšil na 5 : 0. Pak už se zápas jen dohrával, ovšem i tak jsme přidali ještě jednu branku. V čase 11:59 dal svůj druhý gól v zápase Václav Vaněček.
V podstatě celé utkání jsme byli aktivnější a snažili se hrát útočně. Díky tomu jsme vyhráli a Petr Šroubek si mohl připsat čisté konto.