I. 2:10 D 23 - Durák Jan Nedovolené bránění
II. 9:00 H 39 - Marek Bohuslav Zdržování hry
II. 11:54 D 75 - Rod Václav Nedovolené bránění
II. 11:54 D 10 - Bartáček Petr Nedovolené bránění
III. 2:35 D 54 - Procházka Jan Sekání
III. 7:25 H 97 - Vaněček Václav Krosček
III. 9:08 H 39 - Marek Bohuslav Podražení

V zápase s Ekonomem jsme chtěli odčinit prohru z předešlého dne. Problém nastal trochu se sestavou, kdy nás přišlo ještě o jednoho méně než proti Elektrotechnice (tedy 9 do pole), a tak musel nastoupit, ještě ne zcela uzdraven, Štěpán Floriš.
Vstup do utkání jsme měli velmi dobrý, soupeře jsme hned od začátku zatlačili. Jenže ve třetí minutě se vhazovalo snad poprvé u nás v pásmu, my buly prohráli a nechytatelnou střelou poslal soupeře do vedení Jan Procházka. I tak jsme ale byli stále lepší a aktivnější. Naše hra přinesla ovoce v osmé minutě kdy jsme dokázali zásluhou střely Václava Vaněčka využít přesilovku a vyrovnat. V jedenácté minutě jsme si několikrát rychle vyměnili míček, jako poslednímu se dostal na hůl Jiřího Kříže a ten rychlou přízemní střelou převážil skóre na naší stranu. Ke konci dvanácté minuty jsme vyhráli buly v útočném, pásmu, vystřelili směrem na bránu a gólmanem vyražený míček uklidil v čase 11:59 za jeho záda Petr Sígl.
Ve druhé třetině jsme se snažili stále hrát nátlakovou hru, ale už se nám tolik nedařilo. Petr Šroubek tak musel čelit několika nebezpečným střelám a nájezdům. Ani my však nezůstali s útočením pozadu a v sedmé minutě po závaru v obranném pásmu Ekonomů, rozvlnil síť v bráně Tomáše Peterky střelou od kruhů Martin Sígl. Bohužel jsme nedokázali udržet tříbrankové vedení až do konce třetiny a v jedenácté minutě jsme inkasovali branku v oslabení (střelcem byl Jan Durák).
Třetí část jsme začali opatrněji, ale včas jsme si uvědomili, že je to cesta k záhubě. Přidali jsme a výsledkem byl druhý gól Václava Vaněčka, který předvedl svou typickou střelu - tedy přesnou a rychlou. Už jsme věřili, že tento zápas dotáhneme do vítězného konce a další branku neinkasujeme. Naneštěstí jsme se v deváté minutě nevyhnuli chybě a z rychlého protiútoku jsme dostali třetí gól. Tentokrát nám ho vsítil Jan Ráž. To soupeře hodně zvedlo, zatlačil nás a donutil nás jen bránit, vyhazovat, případně vybíhat do brejků. Ekonomové měli několikero velmi nebezpečných šancí, ale Petr Šroubek se vyznamenal a již žádnou střelu za svá záda nepropustil.
První třetinu jsme měli velmi dobrou, druhou celkem také a třetí dostačující. Vyválčili jsme důležité dva body a zajistili si play-off.