III. 3:23 H 5 - Kejmar Ladislav 8 - Strach Michal -
III. 4:30 H 5 - Kejmar Ladislav 33 - Frank Jaroslav -
III. 5:38 D 9 - Sígl Martin 29 - Veverka Pavel -
III. 6:39 D 29 - Veverka Pavel 96 - Špaček Jaroslav 79 - Pillmann Robert
III. 10:40 D 96 - Špaček Jaroslav 79 - Pillmann Robert 29 - Veverka Pavel

II. 4:51 D 79 - Pillmann Robert Nedovolená hra tělem
II. 5:27 D 9 - Sígl Martin Podražení
III. 0:00 H 5 - Kejmar Ladislav Sekání
III. 7:36 D 9 - Sígl Martin Sekání

V tomto zápase jsme si mohli již definitivě zajistit účast ve vyřazovacích bojích. Ovšem jak bylo před utkáním avizováno, chyběli nám ze základního kádru tři hráči a z toho dva útočníci. Proto jsme bohužel museli přesunout jednoho obránce do předních řad a zalepit tak vzniklou díru.
Vstup jsme měli velmi dobrý a sevřeli jsme málo početného soupeře do kleští. Měli jsme hodně příležitostí ke skórování, ale proměnili jsme jen jednu. V čase 6:36 jsme po dobře odehrané přesilovce nepustili Elektrotechniku z pásma a Bohuslav Marek prostřelil Tomáše Koloničného. Vypadalo to, že vstřelíme ještě několik gólů, výsledek si v pohodě pohlídáme a s přehledem vyhrajeme. Ale ouha, chyba lávky. Z dalších šancí této třetiny jsme již nevyužili žádnou a to se později ukázalo jako klíčové.
Prostřední část byla z naší strany tragická. Sice jsme se nebránili drtivému tlaku, ale přestali jsme úplně běhat a napadat. Právě naše laxní hra nás přivedla k prohře. Čtyřikrát jsme nechali utéct Ladislava Kejmara, no spíše než to, že jsme ho nechali utéct, by se dalo říci, že jsme ho nechali volného před naším obranným pásmem, a čtyřikrát inkasovali. Zkrátka co trochu nebezpečnější střela (tím je myšlena alespoň taková, která byla z naší půlky), to gól. Dostali jsme se do útlumu a nebyli schopni se zvednout až do konce třetiny.
Aby toho nebylo málo, tak se nám příliš nepovedl ani začátek posledního dějství. I přestože se naše hra rapidně zlepšila, nevyvarovali jsme se zbytečných ztrát balónků a následných brejků. Dvakrát. Opět jsme z obou protiútoků obdrželi branku a opět byl v obou případech střelcem Ladislav Kejmar. Bylo rozhodnuto, ale my nechtěli dostat příliš velký debakl. Nevypustili jsme konec a zabojovali. Odměnou nám byly dva slepené góly v šesté a sedmé minutě. Nejprve se důrazem prosadil Martin Sígl a pak se až před bránu prokličkoval Pavel Veverka. Tonoucí se stébla chytá a my si mysleli, že můžeme s výsledkem ještě něco udělat. Bohužel jsme tuto naději měli jen chvilku. V čase 7:10 jsme propadli (pokolikáté už?) a ani tentokrát jsme nevyvázli bez gólu. Petr Šroubek střelu, jako jednu z mála, sice chytil ale náš dobíhající obránce si srazil odražený míček za brankovou čáru. Kosmetickou změnu skóre jsme provedli v jedenácté minutě, kdy se přesně trefil Jaroslav Špaček.
Nejprve to vypadalo, že zápas zvládneme a vyhrajeme, jenže totálně vypuštěná druhá třetina, příliš velké množství chyb, nepříliš dobrá forma brankáře a chytrá hra soupeře (kterou jsme mu svou hloupostí dovolili) způsobili, že jsme vysoko prohráli. Postup do play-off jsme si tedy nezajistili.