II. 2:39 D 19 - Leimer Patrik 16 - Hájek Tomáš -
III. 9:11 H 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš -
III. 11:48 H 80 - Vrkoč Lukáš 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin

II. 7:14 D 7 - Tryzna Jan Nedovolené bránění
II. 11:01 D 7 - Tryzna Jan Podražení
III. 3:51 H 97 - Vaněček Václav Podražení
III. 5:26 H 97 - Vaněček Václav Podražení
III. 11:58 D 27 - Dítě Daniel Sekání

Před utkáním se někteří z nás obávali, že se Vyprahlo opět nesejde a také to tak nejdříve vypadalo. Naštěstí na poslední chvíli dorazil dostatek protihráčů, a tak se zápas konal.
Vstup do střetnutí se nám příliš nepovedl resp. byl naprosto tragický. Byli jsme pasivní, líní a nedůrazní. Nechali jsme početně slabší Vyprahlo nás několikrát zatlačit. Postupem času jsme se dostávali do tempa a začali si vytvářet šance. Ovšem všechny střely této části končily mimo bránu nebo na plastrónech gólmanů.
V úvodu prostředního dějství jsme nechali vystřelit od modré čáry Patrika Leimera a jeho projektil skončil až v bráně. Obdržený gól byl pro nás ten správný impuls a konečně jsme začali hrát aktivněji a důrazněji. V osmé minutě jsme hráli přesilovou hru, na kruzích se dostal míček k Pavlu Veverkovi, který nejprve vystřelil a nedal. Ale když se k němu míček odrazil podruhé, zachoval chladnou hlavu a po pěkné kličce vyrovnal. Stále jsme se tlačili před branku, stříleli a zkoušeli tak pozornost Štěpána Čermáka. Vyprahlo se spoléhalo na brejky, ze kterých ale díkybohu, obraně a také Petru Kučerovi ani jeden neskončil brankou.
V poslední třetině už soupeři docházely síly, čehož jsme využívali k našemu tlaku. Měli jsme příležitosti, ale gól ne a ne padnout. V desáté minutě jsme šli konečně do vedení. Zásluhu na tom měl Martin Sígl, který si z rohu vyběhl s balónkem před bránu a prostřelil strážce "vyprahlé" svatyně. Pak jsme překvapivě nepolevili a stále spíše útočili než bránili a málem se nám dvakrát vymstilo. Ve dvanácté minutě se soupeř rozhodl hrát bez brankáře a pokoušel se vyrovnat. Míček jsme ale vybojovali my, Václav Vaněček s ním doběhl až před prázdnou bránu a tam ho přenechal Lukáši Vrkočovi, který tak uzavřel účet utkání na 3 : 1.
Zpočátku jsme byli pasivní, ale postupně jsme začali Vyprahlo přehrávat a nakonec jsme i zaslouženě vyhráli - přestože jsme se celkem nadřeli.