II. 1:02 H 33 - Špik Pavel 82 - Beneš Miroslav 10 - Petrášek Michael

I. 5:57 H 10 - Petrášek Michael Nedovolená hra tělem
II. 0:43 D 9 - Sígl Martin Nedovolená hra tělem
II. 6:06 D 97 - Vaněček Václav Nesportovní chování
III. 8:26 H 82 - Beneš Miroslav Držení
III. 8:59 H 10 - Petrášek Michael Podražení
III. 11:39 H 3 - Kocián David Držení
III. 11:59 D 96 - Špaček Jaroslav Hrubost

Na zápas s vedoucím týmem naší ligy nahlásili návrat do sestavy obránce Martin Drahota a útočník Lukáš Vrkoč. A tak jsme po delší době mohli hrát na tři obrany a dva útoky.
Bohužel se nám na jaře nedaří skvělé vstupy do utkání jako na podzim a máme je spíše váhavé. To se nám stalo i s Hokejkou. Hned v úvodu jsme se dopustili dvou chyb za sebou a po té druhé jsme zásluhou Jiřího Vlasáka prohrávali 1 : 0. Chvíli poté jsme ale hráli přesilovku a dokonale jsme ji využili, šťastným střelcem byl Václav Vaněček. Hokejbal se hrál celkem pohledný, útočný a docela fyzicky náročný. Do konce třetiny se vystřídalo ještě několik šancí na obou stranách, ale další gól již nepadl.
Druhá třetina se nám také nepovedla podle našich představ. Ve druhé minutě jsme inkasovali v oslabení branku, když střelu Pavla Špika ztečoval náš obránce za záda Petra Kučery. Začínaly nám docházet síly, i přesto, že jsme měli hráčů dostatek (ovšem někteří byli nemocní a jiní se vraceli na hřiště po delší pauze). To ale znamenalo, že Hokejka začala pomalu, ale jistě přebírat iniciativu. Další branku jsme do konce této části nedali, ale díkybohu ani nedostali.
Třetí dějství jsme zahájili také pasivně a opět jsme dostali branku. Tentokrát jsme nechali od modré vystřelit Pavla Krejčího a ten se trefil přesně do šibenice naší svatyně. Nechtěli jsme se jen tak vzdát, snažili se hrát a s výsledkem něco udělat. Jenže jsme prostě neměli příliš mnoho sil a ani jsme neměli pověstné štěstíčko :-). Ještě jsme se pokoušeli hrát v závěru powe-play, ale k většímu tlaku jsme se nedostali.
První polovina zápasu byla vyrovnaná, ale v té druhé jsme tahali za kratší konec, a proto jsme také prohráli 3 : 1.