I. 10:48 H 96 - Špaček Jaroslav Držení hole
III. 5:58 H 20 - Kříž Jiří OK Hrubost
III. 8:53 H 11 - Veselý Martin Nesportovní chování
III. 8:53 H 96 - Špaček Jaroslav Nesportovní chování
III. 8:53 H 96 - Špaček Jaroslav OK Nesportovní chování

Problémy s kádrem, které se s námi táhnou od zimy, se na naplno projevily v tomto utkání, kdy nás na začátku bylo jen osm do pole a po práci měl asi v polovině druhé třetiny dorazit Václav Vaněček. Měli jsme o jednoho hráče méně než soupeř, který je letos známý svou špatnou docházkou...
Zahájili jsme velmi vlažně a nechali T.H.C. v klidu hrát. Ani jeden z aktérů tohoto zápasu se nehnal do útoku, a tak se není co divit, že první část skončila nudným 0 : 0.
Ve druhém dějství jsme se zvedli a začali konečně předvádět hokejbal. V osmé minutě se dostal ke střele z větší vzdálenosti Jaroslav Špaček a prostřelil soupeřova brankáře. V jedenácté minutě se objevil na kruzích Václav Vaněček, napřáhl a tvrdou přízemní střelou zvýšil náš náskok. Pořád jsme byli lepší a v těchto chvílích zápasu jsme drželi jeho otěže pevně v rukou. Ještě jsme měli nějaké šance, ale nezužitkovali jsme je.
V poslední třetině jsme chtěli dvoubrankové vedení udržet, jenže jsme ve čtvrté minutě neuhlídali bratry Volné a ti nám dali dva góly. Nejprve se trefil Lukáš a třicet vteřin po něm Martin. Byli jsme trochu zaskočeni, ale rychle jsme se oklepali. V šesté minutě došlo k menší ruční výměně názorů mezi Jiřím Křížem a Lukášem Volným a tak si oba odnesli trest 3 minuty plus do konce utkání. Aby toho nebylo málo, tak si v deváté minutě nehchali naši další dva hráči dát šestky. Proto jsme zápas dohrávali netradičně v šesti lidech, což je docela znepokojující. Nicméně jsme remízu udrželi, také zásluhou výborných zákroků Petra Šroubka. Abych ale našeho brankáře jen nechválil je potřeba dodat, že některá jeho vyhození byla doslova "libová", bohužel na hole hráčů T.H.C.
Remíza byla asi zasloužená a pro nás v takto nízkém počtu i celkem cenná.
Vyvstává však otázka, která nás trápí již dost dlouho: "Je normální, abychom si nechávali dávat tolik trestů, ať už minutových nebo vyšších, když navíc nemáme dostatek hráčů na lavici?" Upřímně řečeno není, je to hrůza, vždyť jsme nejtrestanější tým celé ligy!!! S tím by to opravdu chtělo něco dělat...