III. 8:48 D 24 - Fliegl Tomáš 97 - Vaněček Václav -
III. 11:58 D 24 - Fliegl Tomáš 27 - Sígl Petr -

I. 4:21 D 24 - Fliegl Tomáš Hra zlomenou holí
I. 4:21 D 39 - Marek Bohuslav Nedovolené bránění
II. 9:57 H 5 - Kejmar Ladislav Hrubost
II. 9:57 H 33 - Frank Jaroslav Bodnutí špičkou hole
III. 0:25 H 14 - Skořepa Jiří Sekání
III. 0:38 D 24 - Fliegl Tomáš Faul loktem

Elektrotechniku jsme chtěli porazit za každou cenu a to ze dvou hlavních důvodů. Za prvé jsme ji chtěli vrátit porážku 4 : 1 z podzimního měření sil a za druhé jsme chtěli odčinit prohru s Ekonom Devils z předchozího dne.
Vstup do utkání jsme měli celkem dobrý a několikrát jsme se ocitli ve slušné brankové příležitosti. Proměnit šanci v gól se povedlo, ale až ve dvanácté minutě Tomáši Flieglovi, který tečoval střelu našeho obránce od modré čáry. Půl minuty poté jsme vyhráli buly v útočném pásmu a Martin Veselý nekompromisní střelou za tyč zvýšil náš náskok.
Ve třetí minutě prostředního dějství předvedla kombinaci zakončenou gólem naše první řada - střelcem byl Tomáš Fliegl a hned po buly přidal branku i druhý útok, kde mířil přesně Jaroslav Špaček. V šesté minutě jsme se dostali opět do útočného pásma, Martin Sígl dostal ideální přihrávku a tu také zužitkoval. Devatenáct vteřin po něm dostal přesně na hokejku míček Petr Sígl a také ho dopravil za záda Tomáše Koloničného. Až do konce této části jsme byli aktivnější a Elektrotechnika hrozila jen z ojedinělých protiútoků, které však většinou nekončili střelou na naší bránu.
Ve třetí třetině jsme začali využívat naší početní převahy a nutili soupeře k chybám. Ve čtvrté a osmé minutě prostřelil gólmana Elektra náš nejlepší střelec Václav Vaněček a definitivně nás uklidnil. Potom jsme trochu nesmyslně polevili a Petr Šroubek musel řešit několik ošemetných situací. V deváté minutě završil hattrick Tomáš Fliegl a v čase 11:58 dal svůj čtvrtý a náš desátý gól v tomto zápase.
Byli jsme celé utkání lepší, zaslouženě jsme vyhráli a výhrou 10 : 0 jsme naší podzimní porážku Elektrotechnice snad vrátili i s úroky.