I. 10:19 H 14 - Kučera Jan Nedovolená hra tělem
II. 2:22 H 4 - Král Filip Nesportovní chování
II. 4:43 D 9 - Sígl Martin Zdvižení míčku z plochy
II. 10:03 D 97 - Vaněček Václav Hrubost
III. 3:16 H 13 - Skřivan Jan Hákování
III. 6:13 D - Střídání
III. 11:18 D 9 - Sígl Martin Naražení

Na poslední zápas podzimní části jsme se těšili, ale očekávali jsme ho trochu i s obavami, jelikož náš soupeř předchozí den notně potrápil vedoucí tým 2.POHbL Los Diablos.
Hned první minuta přesunula naše obavy někam do pozadí, neboť jsme již po osmapadesáti vteřinách vedli 2 : 0. Nemá cenu popisovat všechny naše branky a ani to není v mých silách, tak zde uvedu jen to jak, zápas vypadal. My jsme útočili a Mělník se bránil, tedy alespoň zezačátku. Později už zápas vyloženě vypustil, nesnažil se vůbec hrát a nechal nás dělat na hřišti v podstatě co jsme chtěli. Soupeřův jediný gól vstřelil Josef Bukač, když se nám jednou nepovedlo vyhodit míček, tak jak jsme si představovali a ten se dostal k soupeři. Jinak jsme měli celé utkání ve své moci a hrálo se v podstatě jen na jednu branku. Tomu odpovídá i poměr střel 54 : 9 v náš prospěch. Vycházelo nám vlastně vše na co jsme sáhli, zatímco mělnickým se nedařilo nic. Zkrátka jsme hodně vesele zakončili podzim a někteří naši hráči si docela polepšili v osobních statistikách.
Nejlepším střelcem na naší straně byl Václav Vaněček, který se trefil celkem pětkrát (dvakrát v druhé a třikrát ve třetí třetině), na pomyslné druhé příčce skončil se čtyřmi brankami Jaroslav Špacek (jedna v první a tři ve třetí části) a třetím byl se třemi zářezy Lukáš Vrkoč (dva v první a jeden ve třetí). Dalším hráčem, který se gólově prosadil a to dvakrát se stal Pavel Veverka (druhá a třetí třetina). No a jednogólovými střelci se stali Štěpán Floriš (první část), Martin Sígl (druhé dějství) a Petr Sígl (první třetina).
Co dodat k výsledku 17 : 1? Je to naše nejvyšší výhra a soupeř nám ji svým přístupem dovolil. Je dobrým důvodem k větším oslavám v restauračních zařízeních, ale to je vše. Hlavně ji žádným způsobem nepřeceňovat, těžké zápasy nás teprve čekají...