II. 1:01 H 29 - Veverka Pavel 80 - Vrkoč Lukáš -
II. 1:33 H 27 - Sígl Petr 17 - Floriš Štěpán 96 - Špaček Jaroslav
II. 5:03 H 96 - Špaček Jaroslav 17 - Floriš Štěpán -
II. 5:29 H 11 - Veselý Martin 9 - Sígl Martin -
II. 6:30 D 16 - Kašpar Michael 57 - Javůrek Milan -
II. 8:56 D 31 - Novák Václav 57 - Javůrek Milan -
II. 10:17 D 97 - Vastl Václav 57 - Javůrek Milan 91 - Chaloupka Jiří

I. 4:53 D 20 - Dušek Jan Hákování
I. 11:45 H 29 - Veverka Pavel Krosček
II. 2:37 H 9 - Sígl Martin Hrubost
II. 11:35 D 16 - Kašpar Michael Naražení

Proti devátému týmu tabulky jsme byli značně motivovaní, neboť jsme mu chtěli vrátit smolnou prohru z prvního měření sil.
Vstup jsme měli hodně aktivní a hned jsme několikrát nebezpečně zahrozili. Pak jsme malinko polevili, ale pořád jsme byli na koni. V deváté minutě jsme rozvlnili síť za Michalem Hřebečkem - náš druhý útok si několikrát vyměnil míček a Jaroslav Špacek ho doklepl už do odkryté klece. Hned po buly jsme byli důrazní, dostali se do útočného pásma a skórovali podruhé, když se trefil Štěpán Floriš. Stále jsme útočili a Kolín příliš k nám do obranného pásma nepouštěli.
V úvodu druhé části jsme zvýšili svůj náskok, když soupeřova gólmana prostřelil Pavel Veverka. V zápětí se opět blýskl střelou do šibenice Jaroslav Špacek a posunul ukazatel skóre na 4 : 0. Po deseti vteřinách jsme definitivně zlomili naději Kolína na vyrovnání, když se prosadil po ideální přihrávce před odkrytou branku Petr Sígl. I přesto, že jsme měli náskok pěti gólů v tempu jsme nepolevili a přidali ještě další dvě branky. Nejprve uzavřel v šesté minutě hattrick Jaroslav Špacek další střelkou do horní části soupeřovy svatyně a necelou půlminutu poté se tvrdým a přesným projektilem prezentoval Martin Veselý. Pak ale přišla naše černá šestiminutovka. Vyrobili jsme tři skoro na chlup stejné hrubky, nechali kolínské hráče osamocené ve střeleckých pozicích a ti toho využili na sto procent. Postupně se trefili Michael Kašpar, Václav Novák a Václav Vastl.
Věděli jsme, že náskok čtyř branek by byl normálně dostačující, ale na totálně mokrém hřišti, spíše bazénu, po prudkém dešti se mohlo stát cokoliv. Proto jsme se opět opřeli do pedálů a Kolín už k ničemu podstatnému nepustili. Měli jsme sice příležitosti ke skórování, jenže už jsme je nezužitkovali a žádný další gól nevstřelili.
Nutno podotknout, že jsme celý zápas - až na ty tři chyby - byli lepší a zaslouženě Kolínu prohru vrátili.