II. 3:02 H 89 - Hrdina Radek 10 - Záruba Zdeněk -
II. 8:33 H 7 - Šťastný Pavel 21 - Falta Jiří -
II. 10:31 D 17 - Floriš Štěpán 11 - Veselý Martin 9 - Sígl Martin

I. 9:05 D 80 - Vrkoč Lukáš Nesportovní chování
I. 9:05 D 80 - Vrkoč Lukáš OK Nesportovní chování
II. 7:00 D 94 - Čížkovský Petr Zdržování hry
II. 7:48 D 11 - Veselý Martin Vysoká hůl
III. 10:23 D 97 - Vaněček Václav Hra zlomenou holí

Do zápasu jsme měli k dispozici devět hráčů a z toho jen tři obránce. Jeden náš nejmenovaný hráč se na nás vykašlal, nedal nikomu vědět co a jak, nedorazil a nechal nás zavzpomínat na loňské jaro, kdy jsme také nedisponovali příliš vysokým počtem hráčů.
Vstup se nám opět vydařil a do soupeře jsme "vlítli". Bohužel jsme nedokázali své šance (a že jich nebylo málo), proměnit. Nešťastným okamžikem pro nás byla desátá minuta, kdy jsme dostali trest a náš kapitán Lukáš Vrkoč obdržel za nesportovní chování dvě šestky, tím pádem byl vyřazen až do konce utkání a nás zůstalo osm. Nutno podotknout, že náš hráč neřekl jediné sprosté slovo ani nezvyšoval hlas, jen se slušně ptal. I to však stačilo. My jsme trochu polevili a někdy se dostávali do nepříjemného tlaku. Ve dvanácté minutě jsme však předvedli rychlou akci zakončenou střelou, Radek Lehner nedokázal míček udržet a Petr Sígl ho dopravil v pohodě do prázdné branky.
V prostřední třetině nám však viditelně docházely síly a tak jsme se trochu šetřili. Los Diablos toho začali využívat. Ve čtvrté minutě jsme byli nedůrazní před naší brankou a zblízka inkasovali vyrovnávací gól z hole Radka Hrdiny. V osmé minutě jsme byli na jedenáct vteřin posláni do tří, ale toto oslabení jsme celkem v pohodě přežili. Ovšem ve čtyřech se nám již tolik nedařilo. Sice jsme se dostali do rychlého protiútoku a trefili tyč, jenže v zápětí jsme po rychlém přenesení hry dostali gól, jehož střelcem byl Pavel Šťastný. V tuto chvíli většina z nás hrála doslova na krev. Psychicky i trochu fyzicky nás zvedl vyrovnávací gól Štěpána Floriše v čase 10:31, který využil naše přečíslení dva na jednoho.
Jestliže druhá třetina byla náročná, pak třetí část byla doslova peklo. V podstatě nikdo z nás už nemohl, ale snažili jsme se co to šlo. Několikrát se blýskl Petr Šroubek a držel stále naše šance na bod. Nebyli jsme ale pod příliš velikým tlakem, protože Los Diablos nijak drtivě neútočili, ale naše výpady na branku soupeře se omezili na minimum. V posledních vteřinách zápasu jsme mohli strhnout vedení na svou stranu, ale nabídnutou příležitost jsme nezužitkovali.
Ze začátku to vypadalo, že bychom tohle utkání mohli vyhrát - i v devíti lidech, ale když jsme od desáté minuty hráli v osmi, můžeme být rádi za bod. Ten jsme si za snahu určitě zasloužili...