II. 1:06 H 10 - Zíka Jaroslav Nedovolené bránění
II. 4:18 H 9 - Zeman Tomáš Nedovolené zašlápnutí míčku
II. 6:50 H 10 - Zíka Jaroslav Držení hole
II. 8:21 D 17 - Floriš Štěpán Nedovolené bránění
III. 5:03 D 9 - Sígl Martin Nedovolená hra tělem
III. 6:21 H 19 - Leimer Patrik Sekání
III. 8:00 D 9 - Sígl Martin Vysoká hůl
III. 11:59 D 39 - Marek Bohuslav Držení hole

Na toto utkání jsme měli k dispozici pět obránců a šest útočníků. Do základní sestavy se po (dva zápasy trvajícím) disciplinárním trestu vrátil Štěpán Floriš, ale chyběl Jaroslav Špaček (také kvůli trestu). Do branky se postavil Petra Kučera.
První třetinu jsme zahájili, jak je letos naším zvykem, aktivněji a nepouštěli jsme soupeře příliš k balónku. V páté minutě jsme hráli přesilovou hru, ale místo toho abychom se dostali do vedení, jsme vyrobili hrubku v obranném pásmu, Tomáš Hájek se zpoza brány nikým nebráněn dostal ke kruhům a odtud rozvlnil síť za zády našeho gólmana. Naštěstí jsme nepolevili a necelou půlminutu nato jsme vyrovnali. Přihrávku na modrou čáru proměnil povedenou střelou v gól obránce Robert Pillmann. Pak se hrálo víceméně bez nějakých větších šancí až do osmé minuty. To napřáhl Patrik Leimer a my prohrávali 2 : 1. Nechtěli jsme jít do přestávky se záporným skóre, ale nepodařilo se nám vytvořit si mnoho šancí, natož vstřelit gól.
Ve druhé minutě prostřední třetiny jsme po důrazném napadání vyrovnali. Štěpána Čermáka v brance Vyprahla překonal Štěpán Floriš. Ve čtvrté minutě se probudil náš ostrostřelec Václav Vaněček, aby nás poslal v přesilovce do vedení doraženým míčkem. V šesté minutě, při naší další přesilové hře, dokonal obrat v utkání opět Václav Vaněček, když ve skluzu usměrnil míček do brány soupeře. Potom už jsme se tolik nehnali dopředu a snažili se hrát hlavně dobře a důrazně v obraně. To se nám vyplatilo, a tak jsme až do konce této části neinkasovali. Naopak jsme měli několik dobrých možností ke zvýšení náskoku, jenže se nám nezadařilo střelecky.
Do posledního dějiství jsme vstoupili hodně pasivně a dali tak soupeři možnost nás trochu zatlačit. V čase 3:00 jsme nepokryli Tomáše Hájka a ten snížil náš náskok na jeden jediný gól. V sedmé minutě jsme měli další početní převahu a opět jsme ji dokázali využít. Tentokrát však s velkým přispěním soupeřova gólmana. Petr Čížkovský nahodil míček směrem na branku, Štěpán Čermák balónek sice zachytil, ale vzápětí si ho sám (pro nás šťastně) dopravil za brankovou čáru. V desáté minutě jsme, zbytečnou kličkou a následnou ztrátou kontroly nad balónem, dovolili drama v závěru utkání. Naší chyby využil Patrik Leimer a snížil opět na rozdíl jediné branky. Občas to u nás pěkně hořelo, ale právě v této chvíli se blýskl několika skvělými zákroky Petr Kučera a nedovolil soupeři skórovat ani v power-play.
Zápasy s Vyprahlem jsou hodně vyhecované, ale tento vybočil z řady. Hrál se celkem v poklidu a až na nějaké nadávky a provokace se oba týmy raději soustředili na hru. Hra byla celkem vyrovnaná, ovšem vítězným a tím pádem šťastnějším týmem jsme nakonec byli my.