II. 11:50 D 11 - Šilhart 10 - Petrášek -

I. 8:37 H 96 - Špaček Jaroslav Bodnutí špičkou hole
I. 8:37 H 96 - Špaček Jaroslav OK Bodnutí špičkou hole
II. 10:40 D 66 - Beneš Vysoká hůl
II. 11:34 H 97 - Vaněček Václav Podražení
III. 5:04 D 66 - Beneš Nesportovní chování
III. 5:04 H 9 - Sígl Martin Podražení

Na zápas s vedoucím týmem 2.POHbL jsme se nesešli z různých důvodů (ať už objektivních nebo výmluv) v nejsilnější možné sestavě a bylo nás jen na dvě kompletní řady.
Utkání jsme začali aktivněji než soupeř a již ve třetí minutě jsme šli do vedení. Pěknou a rychlou kombinační akci předvedla naše první pětka, na konci stál neomylný střelec Martin Sígl a zblízka zavěsil. V páté minutě jsme hráli oslabení, jenže jsme Hokejku vůbec nepustili ke střele a navíc jsme dokázali zvýšit svůj náskok, když samostatný únik zakončil úspěšně Petr Sígl. I přes dvougólové vedení jsme nepolevili a pořád si vytvářeli příležitosti, i když to nebyly třeba ty z nejnebezpečnějších. V deváté minutě ovšem nastal zlom v utkání, naprosto nesmyslně se nechal vyloučit Jaroslav Špaček za klukovský faul na tři minuty plus osobní trest do konce utkání. Začalo být zle, protože jsme věděli, že proti početně silnější a hodně běhavé Hokejce to budeme mít v devíti zatraceně těžké. Tříminutové oslabení jsme ale překvapivě přežili bez ztráty kytičky, a tak první třetina skončila, pro nás vesele, 0 : 2.
Do druhé části jsme vstupovali s úmyslem spíše bránit a hrozit rychlými brejky. Soupeř toho využil na jedničku, tlačil nás a přebral otěže utkání do svých rukou. V sedmé minutě vystřelil od modré Michael Petrášek a míček se zastavil bohužel až za zády Petra Šroubka. Přestože měla Hokejka více ze hry, příliš velké množství šancí si nevytvořila a když, tak je zlikvidoval Petr Šroubek. V poslední minutě jsme hráli v oslabení, nedokázali jsme vyhodit balónek z našeho pásma, Jan Šilhart usměrnil ze vzduchu míček za našeho gólmana a vyrovnal.
V poslední třetině nám viditelně docházely síly, ale za každou cenu jsme si nechtěli nechat vzít bod. Oba týmy hráli již opatrněji, až na divoký konec, a tak nebylo k vidění už příliš mnoho šancí. Za zmínku stojí semafor Petra Šroubka asi v polovině této části, kdy doslova znechutil na nějaký čas Michaelu Petráškovi hokejbal a zázračně chytil jeho střelu do šibenice. Ke konci zápasu jsme se my i soupeř zbláznili a chtěli strhnout vedení na svou stranu, a tak v poslední minutě bylo k vidění po dvou šancích na každé straně, z nichž minimálně dvě by se daly označit jako tutové. Gól už ale bohužel nebo také díkybohu (jak se to vezme :-)) nepadl.
V úvodu jsme byli aktivnější a lepší a zaslouženě vedli, jenže potom jsme začali fyzicky odpadat a nakonec můžeme být rádi, že utkání skončilo remízou.