III. 11:20 D 80 - Vrkoč Lukáš 9 - Sígl Martin -

II. 1:21 H 16 - Kafka Rudolf Nedovolené bránění
II. 7:10 D 7 - Drahota Martin Nesportovní chování
II. 10:12 D 79 - Pillmann Robert Naražení
II. 11:47 D 97 - Vaněček Václav Hrubost
II. 11:47 D 97 - Vaněček Václav Nesportovní chování
III. 0:26 H 16 - Kafka Rudolf Vysoká hůl

Na utkání nám dorazilo kvůli nemoci a trestu jen šest útočníků a tudíž jsme poprvé v letošní sezóně nemuseli a ani nemohli dotáčet nebo přesouvat do obrany některého z forvadů. Obránci se sešli po nějakém čase opět kompletní.
Hned v úvodu jsme zaspali, Milan Dvořák našeho zaváhání využil a v čase 1:09 překonal s vydatnou pomocí Martina Drahoty Petra Kučeru v naší bráně. To už hrál soupeř i s brankářem, který na hřiště dorazil později. Gól nás trochu probral a začali jsme konečně hrát důrazněji a aktivněji. V šesté minutě se na kruzích zjevil Lukáš Vrkoč, z otočky vystřelil a jeho střela skončila za zády Ondřeje Německého. Pak se hra přelévala z jedné strany na druhou, šance se prostřídávaly celkem pravidelně na obou stranách, ale branka padla až ve dvanácté minutě. Díkybohu jsme gól vstřelili my. Na modré čáre napřáhl Robert Pillmann a obánce T.H.C. tečoval jeho "projektil" do vlastní branky.
Na začátku prostřední třetiny jsme vyrobili naprosto zbytečou hrubku, po které jsme inkasovali a opět byl trestajícím Milan Dvořák. Vypadalo to, že naše letošní tradiční - tedy tragická - druhá třetina se zase bude opakovat. Naštěstí se tak nestalo. Do vedení jsme se dostali díky povedené přesilovce ve třetí minutě. Naše komando dokonale rozebralo bránící čtyřku soupeře a Martin Drahota zakončoval v podstatě do prázdné brány. Po necelé minutě protrhl střeleckou smůlu Martin Sígl a z kruhů, letos poprvé, skóroval. Ve čtvrté minutě nahodil Lukáš Vrkoč balónek na branku soupeře a ten se zastavil až v bráně. Pak jsme polevili v důrazu a pozornosti a výsledkem byl další gól v naší kleci (střelcem byl Petr Becín). Na konci této části si nechal úplně zbytečně dát trest Václav Vaněček a my tak přisli na sedm minut o jednoho útočníka.
Aby to nebylo málo, tak jsme hned v úvodu posledního dějiství přišli o druhého forvarda (Petr Sígl), který se mohl odebrat do Vinohradské nemocnice na šití po zásahu vysokou holí. Následnou přesilovku využil Martin Veselý tvrdou střelou zpoza modré čáry. V deváté a v jedenácté minutě rozvlnil síť za brankářem soupeře Jaroslav Špaček, který se trefil do svého oblíbeného místa - do šibenice. Ve dvanácté minutě uzavřel účet utkání a zároveň završil hattrick Lukáš Vrkoč pohotovým sklepnutím balónku.
Zápas byl v úvodu celkem vyrovnaný, ale postupem času jsme jeho otěže přebrali my a zaslouženě vyhráli.