III. 4:37 H 17 - Floriš Štěpán Podražení
III. 11:30 D 21 - Soukup Tomáš OK Hrubost
III. 11:30 H 96 - Špaček Jaroslav Hrubost
III. 11:30 H 96 - Špaček Jaroslav OK Hrubost
III. 11:59 H 17 - Floriš Štěpán Nesportovní chování
III. 11:59 H 17 - Floriš Štěpán DT Nesportovní chování
III. 11:59 H 17 - Floriš Štěpán OK Nesportovní chování

Elektotechnika - no comment. Rozhodčí - no comment. Zápas - no comment.

Pohled druhý - s odstupem času
Utkání začalo s hodně velkým zpožděním, ovšem to tentokrát nebylo způsobeno protažením předcházejících zápasů. Chyba byla na straně našeho soupeře, který nejenže v 17:00, kdy měl zápas začínat měl na hřišti slovy tři hráče, ale navíc něměl ani vyplněný v tu dobu zápis (ten přinesl, samozřejmě nevyplněný, až poslední příchozí hráč Elektrotechniky). Ale co, kdo by nechtěl v nedělní podvečer strávit o něco délší čas na mrazu, že?
Do utkání jsme vstoupili jako vždy lépe než soupeř a hlavně aktivněji. Tlačili jsme a vytvářeli jsme si poměrně hodně šancí ke skórování. Bohužel jsme je někdy až trestuhodně zahazovali. V šesté minutě jsme vyhráli buly v našem útočném pásmu a Pavel Veverka nedal svou dělovkou soupeřovu brankáři žádnou šanci. Utkání se pro nás vyvíjelo velmi dobře, Elektrotechniku jsme k v podstatě k ničemu nepustili. V jedenácté minutě se na naší modré odehrál souboj tělo na tělo, hráč soupeře, ač byl větší a těžší, tento střet neustál a Václav Vaněček dostal pro nás dosti překvapivý trest - 3 + OK. To nás poslalo psychicky dolů. První část oslabení jsme odehráli velmi dobře, ale přesto se soupeř dostal k jedné ze svých prvních střel v celém utkání. Těsně před koncem jsme neuhlídali Ladislava Kejmara a ten propasíroval míček skrze Petra Šroubka do naší branky.
Druhou část, naší krizovou, jsme zahájili stále v oslabení, ale již jsme neinkasovali. Pomalu jsme se vraceli do tempa, i když to bylo těžké bez dvou útočníků (vyloučený Václav Vaněček a osobní trest si odpykával Martin Sígl). Šance se střídaly na obou stranách, ale nutno uznat, že aktivnější byl soupeř. V šesté minutě jsme vyrobili hrubou chybu u nás v pásmu, míček se dostal k jednomu z hráčů Elektra, ten vystřelil a trefil Petra Šroubka přesně na krk. Ten takto zasažen nebyl samozřejmě schopen kontrolovat balónek a my jsme zásluhou Michala Stacha inkasovali podruhé. I přes nepříznivý stav jsme se snažili s výsledkem něco udělat, jenže jsme se postupně dostávali do křeče.
V poslední třetině jsme vsadili vše na útok a chtěli alespoň vyrovnat. Z toho vyplynuly mezery v naší obraně, které nakonec potrestal soupeř dvěma góly (Kejmar Ladislav a Nešpor Miroslav). Těsně před koncem utkání se postaral Jaroslav Špaček spolu s Tomášem Soukupem o boxerskou vložku, kterou náš hráč proměnil v jediné naše "vítězství" v zápase. Nutno dodat, že k něčemu takovému zápas směřoval od 11 minuty první třetiny, přičemž náznaky se objevovaly po celou dobu.
Co dodat? Jen to, že na konci si nechal Štěpán Floriš vzít registračku za nesportovní chování, že třetina našeho týmu má od čistě hrajícího soupeře osekané kotníky, druhá třetina zápěstí no a zbytek obojí. Bohužel jsme prohráli a můžeme si za to sami. Kdybychom v první třetině dali více gólů, kdybychom se nenechali vyhecovat, kdyby, kdyby, kdyby... Raději na tento zápas zapomenout.