I. 10:17 H 54 - Procházka Jan I. Podražení
II. 1:35 D 94 - Čížkovský Petr Vražení na hrazení
III. 3:41 H 18 - Peterka Tomáš Nesportovní chování
III. 7:54 H 69 - Krejzar Martin Nesportovní chování
III. 11:07 D 17 - Floriš Štěpán Sekání
III. 11:07 H 54 - Procházka Jan Nesportovní chování
III. 11:59 D 9 - Sígl Martin Podražení

Počet našich hráčů se na zápas s exprvoligovými Ekonomy snížil o několik marodů, a tak jsme měli k dispozici čtyři obránce a sedm útočníků z nichž se jeden (Martin Veselý) přesunul do obrany. Po naší dohodě, že většinu utkání bude chytat Petr Šroubek, se naše novopečená jednička postavila do brány a druhý brankář Petr Kučera zaujal pozici kouče.
Do zápasu jsme, jak je letos naším dobrým zvykem, vlítli a soupeře zatlačili. Již ve druhé minutě jsme šli do vedení díky Štěpánovi Florišovi, který byl na správném místě a dorazil odražený míček do odkryté klece. Stále jsme byli aktivnější a výsledkem byl náš druhý gól, jehož bekhendovým střelcem se stal kapitán Lukáš Vrkoč. Pak jsme se trochu začali flákat a Ekonomové toho využili k vyrovnání sil a ke snížení našeho náskoku. V osmé minutě se po zmatcích v naší obraně s přispěním teče bránícího hráče trefil Martin Krejzar.
V prostřední části jsme tradičně upustili od naší hry, což se nám opět vymstilo. V oslabení dostal náš soupeř šanci vyrovnat a dokonale ji využil. Jan Ráž si naběhl na kruhy do středu hřiště a zavěsil. Potom jsme se dostali lehce do krize a nechali se někdy zbytečně sevřít. Naštěstí jsme již neinkasovali, což bylo také zásluhou našeho brankáře Petra Šroubka, a po dvou třetinách byl tak stav zápasu nerozhodný.
Ve třetím dějiství jsme se vrátili k tomu dobrému z první části a po čtyřicetidvou vteřinách jsme zase vedli. Povedený brejk dva na jednoho zakončil střelou pod břevno Lukáš Vrkoč. Za necelé dvě minuty jsme vyhráli v útočném pásmu buly a Martin Veselý se prezentoval nechytatelnou dělovkou zpoza kruhů - 4 : 2. Po další minutě a půl dokončil, po pěkné akci na jeden dotyk, svůj hattrick Lukáš Vrkoč. Ihned po střídání stran jsme skórovali pošesté. Petr Sígl využil nedorozumění soupeřových obránců po buly, tváří v tvář Tomáši Peterkovi překvapivě uspěl a prostřelil ho. Věděli jsme, že máme již zápas v kapse a začali hrát chvílemi trochu na krásu. Nebýt toho, mohli jsme ještě skórovat, ale nestalo se tak.
První a třetí třetina byly z naší strany velmi povedené a za ty jsme zaslouženě vyhráli, ovšem prostřední část byla doslova tragická.