I. 9:22 H 9 - Sígl Martin Nedovolená hra tělem
II. 4:11 H 96 - Špaček Jaroslav Naražení
II. 10:49 H 11 - Veselý Martin Naražení
III. 0:58 H - Střídání
III. 10:36 D 14 - Kučera Jan Sekání
III. 11:29 D 76 - Bukač Petr Hákování

Na utkání jsme dorazili v podstatě ve stejné sestavě jako předchozí den s odhodláním odčinit zbytečnou prohru.
Na soupeře jsme vlítli s velkou chutí a důrazem, což přineslo své ovoce již ve čtvrté minutě zápasu. To se trefil, ihned po buly, přesně do šibenice Martin Veselý, který pro tento duel zaskočil na místě obránce za zraněného Martina Drahotu. Za 41 vteřin po něm rozvlnil síť podruhé svým typickým způsobem - nechytatelnou střelou - Václav Vaněček. Po dalších 21 vteřinách jsme již vedli 3 : 0, když do svého oblíbeného místa, tedy jak sám říká - "do vikýře", zavěsil Jaroslav Špaček. V sedmé minutě zakončil povedenou kombinační akci první řady Pavel Veverka přesnou střelou do odkrytého místečka v kleci soupeře a v osmé minutě rozvlnil popáté síťku za Martinem Dědičem Jaroslav Špaček. Ukončil tak náš velmi povedený vstup do utkání. Potom jsme přeci jen malinko polevili a dali také soupeři šanci, aby ukázal co umí. Petr Šroubek v naší bráně byl však pozorný a ani jednu ze tří střel za svá záda nepropustil.
V úvodu prostředního dějiství zvýšil náš náskok na šest gólů Václav Vaněček. Ovšem pak jsme přestali hrát tak důrazně jako doposud a dovolili soupeři hru vyrovnat. Přesto jsme si vytvářeli příležitosti ke vstřelení branky, ale skórovat nám již nebylo přáno.
Poslední část byla skoro stejná jako ta předchozí, měli jsme přeci "nahráno", a tak nás nic nenutilo hrát příliš aktivně. Mělničtí začali naší branku ohrožovat stále častěji, až se v desáté minutě dočkali a jejich jediný gól vstřelil Josef Bukač. Pokazil tak našemu brankáři velice blízký shutout.
Otěže utkání jsme měli od začátku v rukou my, za celou dobu jsme si je nenechali vytrhnout a zaslouženě jsme zvítězili.