III. 8:37 D 68 - Višvarda Martin 17 - Pšenička Jaroslav 25 - Dlouhý Tomáš
III. 10:53 H 27 - Sígl Petr 96 - Špaček Jaroslav 12 - Kolář Petr

II. 4:00 H 94 - Čížkovský Petr Nesportovní chování
III. 6:15 H 9 - Sígl Martin Nedovolené bránění
III. 9:48 D 17 - Pšenička Jaroslav Hrubost
III. 9:48 D 17 - Pšenička Jaroslav OK Hrubost
III. 9:48 H 9 - Sígl Martin Naražení

Hned čtvrté utkání nám přineslo tolik očekávaný a vytoužený zápas proti Titanu Vršovice a hlavně proti Jiřímu Holému :-). V každém případě jsme měli opět kompletní tři obrany a tentokrát i skoro kompletní tři útočné řady.
Ze začátku jsme měli převahu a vytvořili jsme si tlak. Potom se hra vyrovanla a hrálo se poměrně nahoru dolů. V sedmé minutě se dostal míček k Jaroslavu Špačkovi a ten od kruhů vymetl pavučinky v horním růžku branky Titánů. Vypadalo to, že bychom mohli těsné vedení udržet až do přestávky, jenže ve dvanácté minutě přišlo oslabení a v něm jsme zásluhou Jaroslava Pšeničky inkasovali.
Hned po přestávce jsme šli ale zase do vedení, když nahrávku o zadní mantinel doklepl za záda Stanislava Berana Václav Vaněček. Celá druhá třetina byla v naší režii o čemž svědčí i poměr střel 12 : 1 v náš prospěch. I přesto, že jsme měli navrch, se nám povedlo vstřelit gól až v jedenácté minutě. Po vyhrané buly se do střely pohotově opřel Štěpán Floriš a zvýšil naše vedení na dvě branky.
V poslední části jsme nejprve nechali několikrát vyniknout našeho brankáře Petra Šroubka, ale i tak jsme si stále vytvářeli příležitosti ke skórování. V šesté minutě podruhé v zápase zavěsil Jaroslav Špaček a opět to bylo do šibenice a opět z prostoru mezi kruhy. Věděli jsme, že vedení o tři branky si nesmíme nechat vzít. V deváté minutě jsme se dopustili chyby při bránění a soupeř ji dokanale využil. Trefil se Martin Višvarda. Pak si v desáté minutě nechal dát 3 minuty plus osobní trest do konce utkání nejlepší hráč soupeře a bylo hotovo. V jedenácté minutě jsme se dostali do přečíslení dva na jednoho, které jsme využili, když míček na dvakrát doklepl do brány Petr Sígl.
Utkání to bylo těžké, místy zbytečně vyhecované ale hlavně (což je nejdůležitější) vyhrané :-).