III. 10:16 H 34 - Novotný Petr 14 - Dvořák Martin -

II. 0:55 H 5 - Šrámek Jakub Nebezpečná výstroj
II. 3:34 D 9 - Sígl Martin Sekání
II. 11:13 H 20 - Bílý Petr Nedovolené bránění
III. 3:30 D 79 - Pillmann Robert Držení
III. 7:40 D 96 - Špaček Jaroslav Napadení

Do utkání jsme vstupovali se třemi obranými dvojicemi a jen dvěma útoky, přičemž jsme dotáčeli jednoho útočníka.
Hned od začátku jsme dodržovali to, co jsme si řekli a celou první třetinu jsme Údolí k ničemu nepustili. Hrálo se jen na jednu stranu, jenže dlouho se nám nepodařilo přes zelenou stěnu dostat balónek až za brankovou čáru. V desáté minutě se ale před bránou zjevil Martin Drahota a dorazil střelu od modré - 1 : 0. Pak jsme ještě měli několik šancí na zvýšení náskoku, jenže Jiří Novák v brance ZÚ byl více než pozorný.
Ve druhé části Zelenoúdoláci trochu přidali a občas nepříjemně ohrožovali naší svatyni. Ovšem její strážce Petr Kučera chytal velice dobře a několikrát nás podržel. My jsme si vytvořili poměrně hodně šancí, ale nedokázali jsme je zužitkovat. Několikrát jsme dokonce rozezvonili tyčky a břevno, jenže nám to nebylo nic platné.
V posledním dějiství jsme opět zatlačili soupeře k němu do obranného pásma a nenechávali ho příliš realizovat se v útoku. Přesto jsme se dopustili několika chybiček a poskytli tak Údolí šanci na srovnání. Díkybohu je nevyužilo. V deváté minutě jsme sehráli rychlou kombinační akci na jejímž konci stál Lukáš Vrkoč, který zakončil svůj únik střelou do odkrytého rohu branky ZÚ. Nechtěli jsme dopustit žádné drama v závěru, jenže jsme v jedenácté minutě špatně vyhodili balón a Petr Novotný se již tentokrát nezmýlil - 2 : 1. Na konci zápasu se soupeř ještě pokusil hrát power play, ale příliš se mu nepovedla. Naopak jsme my měli šanci uzavřít účet utkání, jenže se nám nějak nezadařilo.
V zápase jsme byli jednoznačně lepším týmem a vyhráli jsme naprosto zaslouženě, i když třeba ne s jednoznačným skóre.