II. 5:47 H 97 - Vaněček Václav 29 - Veverka Pavel 80 - Vrkoč Lukáš
II. 7:54 H 11 - Veselý Martin 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš
II. 9:01 H 11 - Veselý Martin 27 - Sígl Petr -
II. 9:39 H 97 - Vaněček Václav 11 - Veselý Martin 9 - Sígl Martin
III. 2:37 D 33 - Poslt J. 26 - Jarolímek D. -
III. 5:00 H 97 - Vaněček Václav 9 - Sígl Martin 80 - Vrkoč Lukáš
III. 8:47 H 11 - Veselý Martin 17 - Floriš Štěpán -
III. 11:08 H 12 - Kolář Petr 11 - Veselý Martin 29 - Veverka Pavel

I. 3:07 D 3 - Holý P. Sekání
III. 3:20 H 29 - Veverka Pavel Podražení
III. 5:44 D 26 - Jarolímek D. Podražení
III. 9:08 D 1 - Karaivanov Krosček

Na toto utkání jsme dorazili v počtu šesti obránců a sedmi úočníků, což nás donutilo hrát na tři obrany, dva útoky a jednoho hráče dotáčet.
Naštěstí jsme nepředvedli podobný výkon jako proti Los Diablos a utkání jsme zvládli v pohodě. Ale postupně. Ve čtvrté minutě první třetiny otevřel účet utkání tvrdou střelou Václav Vaněček a v páté minutě dorazil odražený míček za brankovou čáru Petr Sígl. V šesté minutě jsme ale odbyli bránění O. Novotného, ten se nemýlil a trefil se přesně k tyči. Naštěstí v deváté minutě, ani nevíme jak, prostřelil gólmana soupeře zpoza brány Tomáš Dürrhammer. Na konci třetiny zakončil svůj únik kličkou do forhendu Lukáš Vrkoč a uzavřel tak z naší strany celkem povedenou třetinu.
Do druhé části jsme nastupovali s chutí a hladem po gólech. Ty ale začali padat až ve druhé polovině. V šesté minutě zavěsil opět Václav Vaněček, v osmé a v desáté minutě skóroval Martin Veselý, no a v desáté minutě dovršil hattrick Václav Vaněček. STP se spoléhali na nepříjemné brejky a několikrát z nich nebezpečně zahrozili. Petr Šroubek v brance však chytal výborně.
Ve třetí třetině jsme trochu polevili, ale Snad to přežijou také nehráli už naplno. Ve třetí minutě této části sice nejprve snížili na 2 : 8 (J. Poslt), ale pak jsme se dostali ke slovu opět my. Nejprve dal tečí svůj čtvrtý gól Václav Vaněček, v deváté minutě dosáhla na hattrick i druhá kravička - Martin Veselý a ve dvanácté minutě uzavřel skóre hráč číslo dvanáct Petr Kolář. Škoda jen, že jeho gól nebyl dvanáctý...
Zápas nám vyšel velmi dobře a zaslouženě jsme vyhráli. Na tomto místě bychom rádi poděkovali Hell Benders, kteří nám půjčili láhve na vodu (v sobotu jsme je zapoměli a v neděli jsme je již pochopitelně na Palmovce nenašli), jinak bychom asi v obrovském horku lekli žízní.