I. 1:34 D 21 - Falta Jiří Nedovolené bránění
I. 1:52 H 5 - Dürrhammer Tomáš Nedovolené bránění
II. 4:50 D 4 - Pospíšil Vratislav Nedovolené bránění
II. 9:33 D 22 - Konvalina Ondřej Nedovolené bránění
II. 11:40 H 96 - Špaček Jaroslav Hrubost
III. 3:44 H 94 - Čížkovský Petr Kopnutí
III. 4:29 D 20 - Hájek Martin Sekání
III. 6:01 H 79 - Pillmann Robert Nedovolená hra tělem
III. 10:08 H 11 - Veselý Martin Sekání

K prvnímu letošnímu zápasu jsme se sešli v podstatě v kompletní sestavě až na distancovaného Martina Sígla, a tak jsme protáčeli tři kompletní obrany a dvě útočné čtveřice.
Do utkání jsme vstoupili hodně vlažně, jenže soupeř na tom nebylo moc lépe. Během první třetiny jsme se zvedli, Diablos jsme dostali pod tlak a nepustili je k žádnému vážnějšímu ohrožení naší brány. Gól jsme ale nedokázali za žádnou cenu vsítit.
Vstup do druhé části nám vůbec nevyšel a hned v první minutě jsme vyrobili hrubou chybu, kterou dokázal soupeř potrestat zásluhou Miroslava Tichého. Byli jsme trochu dole psychicky, ale postupně jsme se dostávali opět do tempa a začali Los Diablos zase tlačit. Výsledkem byl nejprve v osmé minutě vyrovnávající gól Štěpána Floriše, který svým důrazem dotlačil míček až za brankovou čáru, a pak vedoucí branka z hole Jaroslava Špačka, který se také nenechal odstavit u brány a z těžké pozice zavěsil. Bohužel k naší smůle si minutu poté vybral slabou chvilku Petr Kučera a pustil za svá záda nahození Jiřího Falty od červené čáry.
Do poslední třetiny jsme vstupovali již s Petrem Šroubkem v bráně, který vystřídal indisponovaného Petra Kučeru, a byli jsme zase my tím útočícím týmem, zatímco Los Diablos se uchýlili jen k vyhazování na zakázané uvolnění. Ve čtvrté minutě, jsme se na prostředku hřiště dopustili zbytečného faulu a byli posláni do čtyř. Přesilovku soupeř zužitkoval již po pěti vteřinách, kdy se přesně trefil Miroslav Tichý. Za každou cenu jsme chtěli vyrovnat, hrálo se vlastně jen na polovině soupeře, jenže nám se vůbec nedařilo střelecky. Rozvlnit síť za zády Radka Lehnera se nám nepodařilo ani při power play, kdy jsme jen rozezvonili tyč, a tak jsme prohráli 3 : 2.
Byl to první zápas a čeká nás jich ještě spousta, ale jestli chceme hrát play off nesmíme zbytečně ztácet body...