Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 9

Další
Předchozí Další

Završíme podzim stoprocentně?


Tak a je to tady - podzimní část naší hokejbalové soutěže se chýlí kvapem ke konci. Vlastně nás čekají už jen dva soupeři, shodou okolností mimopražští, se kterými jsme první zápasy zvládli s polovičním úspěchem. Kolín (2:3!!!) i Mělník (6:1) sídlí shodně daleko za elitní šesticí s pramalými šancemi na postup, proto by vzhledem k našemu třetímu místu a sedmizápasové šňůře bez porážky bylo přinejmenším hloupé nějaký ten bodík ztratit.?
Kolín - Tento soupeř nás v prvním utkání doslova šokoval a rozdráždil. Na naší branku vypustil jen devět střel a dal z nich tři branky, zatímco my z více než třiceti pouhé dvě. Právě tento nepochopitelný výpadek nás už delší dobu stojí první místo v tabulce. Kolín jako takový ale není úplně špatným celkem, jeho hlavním problémem je nevyrovnanost výkonů a místy i docházka. Z našeho pohledu je sympatický fakt, že se snaží jeho hráči předvádět alespoň nějaké útočné výpady a neuchylují se k zoufalé defenzivě jako Zelené údolí. V popředí statistik "2. pražské" je nastálo zakořeněn útočník Skořepa, jenž je největší hrozbou Středočechů.
Mělník - Hoši od soutoku Vltavy a Labe před necelými dvěma měsíci odnesli náš apetit po fatálním zaváhání s Kolínem a ještě před uplynutím desáté minuty inkasovali hned pět branek. Zbytek zápasu s námi zremizovali. Na tomto mužstvo je také krásně vidět, jak se vyspí a obvykle mívá sobotní zápasy lepší těch nedělních, kdy jsou někteří hráči Mělníka značně společensky unaveni. Zatímco my máme hodnocení na závěr víkendu, oni asi plánují o den dříve, což je stojí góly a body. Nedělní docházka pokulhává podobně jako disciplína bývalých hokejistů, kteří se často (stejně jako Kolínští) ocitají na trestné lavici. Ostatně my bychom o tom také mohli vyprávět.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
16. kolo
Ekonom - Vyprahlo
Elektrotechnika - Hokejka B
Kolín - Cows
Mělník - Los Diablos
STP - T.H.C.
Titan - Údolí

17. kolo
Cows - Mělník
Hokejka B - T.H.C.
Los Diablos - Ekonom
Titan - STP
Údolí - Kolín
Vyprahlo - Elektrotechnika