Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 8

Další
Předchozí Další

Povinné čtyři body


V žádném případě nechceme působit dojmem namyšlenců, ale touhu po čtyřech bodech nám nemůže nikdo zazlívat. Vždyť oba soupeře, kteří na nás o víkendu čekají, jsme v prvním měření sil porazili. A navíc: jak Zelené údolí, tak Titan Vršovice se momentálně pohybují až za hranicí klíčové elitní šestky a prvně jmenovaní mazáci jsou dokonce až na samém dně tabulky.
Zelené údolí – Mají vůbec tito protřelí veteráni zapotřebí nechat se zesměšňovat většinou týmů druhé pražské? Je to jejich věc, jedno je však jisté. Ať se my v ligovém pořadí nacházíme kdekoliv a oni pod námi, nikdy (až snad na jednu výjimku) s Údoláky nesehrajeme jednoznačné utkání na rozdíl od jiných soupeřů. Naposledy jsme zvítězili 2:1 a podobný duel se dá očekávat znovu. Že by speciální motivace na kravičky? Jediným východiskem z trápení bude co možno nejvyšší sled branek v úvodních minutách, což se nám letos poměrně daří. Na přesilovky spoléhat nemůžeme, tento tým nefauluje...
Titan Vršovice – První letošní duel vyzněl jasně pro nás (5:2) a rádi bychom na něj navázali. Nebude to ovšem ani tentokrát jednoduché. Za Titány totiž už nechytá Standa Beran, jistota pár gólů v síti soupeře, ale podařilo se jim získat novou posilu (jméno jsem si nezapamatoval, třeba po zápase ale už budu vědět o) ), a ta se ihned usadila na čele gólmanských statistik. Naproti tomu bude tým vedený kapitánem Holasem (pro blbce: hrál za nás) postrádat nejproduktivnějšího hráče Pšeničku, který už stihl nasbírat čtyři vyšší tresty a ještě proti nám má stop. To nic nemění na tom, že elitní formace bude silná. Loňský král první pražské Dlouhý našel společnou řeč i s Višvardou. Recept bude tradiční: příděl branek v první třetině a nenechat se vyprovokovat v souboji nejtrestanějších celků ligy.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
14. kolo
Kolín - Vyprahlo
Mělník - Hokejka B
STP - Elektrotechnika
T.H.C. - Ekonom
Titan - Los Diablos
Údolí - Cows

15. kolo
Cows - Titan
Hokejka B - Ekonom
Los Diablos - Kolín
T.H.C. - Elektrotechnika
Údolí - STP
Vyprahlo - Mělník