Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 7

Další
Předchozí Další

Vrátíme Los Diablos prohru?


Soutěž se nám přehoupla do druhé poloviny a my startujeme poslední šestici zápasů, přičemž na nás pochopitelně čekají první mužstva, se kterými jsme se před necelými třemi měsíci utkali v zahajovacím víkendu. Jde o Los Diablos, s nimiž jsme překvapivě prohráli, a Snad to přežijou, kteří naše zaváhání druhý den odnesli.
Los Diablos - Tento tým, pasovaný v prognózách ke dnu tabulky, naši soutěž po její polovině o skóre vede! To je ale překvapení, co? Když se ovšem podíváme na jeho soupisku podrobněji, zjistíme, že je umístění asi i zasloužené. Vynikající brankář Lehner a hned několik hráčů s dřívějšími zkušenostmi z mnohem vyšších soutěží než hrajeme my, dávají dohromady slušné mužstvo. Otázkou u něho bývá, jak se sejde. V sobotu po obědě to prý s nimi má vypadat špatně, což ale může být jen laciným taktickým tahem.
Snad to přežijou - Prohra 2:11 ve druhém kole kapitána a šéfa týmu Jana "Zeda" Domince pěkně namíchla: "My se s vámi známe, bavíme a pak vzájemné zápasy vypadají jako přáteláky. A to vám přesně vyhovuje. Asi do vás budeme příště muset pořádně vlítnout," utrousil tenkrát. Že by výstraha? Ne, ale něco na tom asi bude. Máme se nač těšit. Soupeře bude plné hřiště a snadnou cestu ke dvěma bodům rozhodně nečekejme. Tím spíše, že STP v posledních kolech naznačili, že by se s nimi zase mělo počítat.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
12. kolo
Cows - Los Diablos
Kolín - T.H.C.
Mělník - Elektrotechnika
STP - Ekonom
Titan - Hokejka B
Údolí - Vyprahlo

13. kolo
Cows - STP
Elektrotechnika - Ekonom
Hokejka B - Kolín
Los Diablos - Údolí
T.H.C. - Mělník
Vyprahlo - Titan