Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 6

Další
Předchozí Další

Přímé souboje o čelo tabulky


"Víkend podzimu" se nezadržitelně blíží. Sebevědomé South Park Cows čeká hned dvojice protivníků myslící na úprk z druhé pražské směrem nahoru. Ano v neděli a o svátečním pondělí se utkáme se dvěma mužstvy z absolutního čela tabulky – Hokejkou "B" a oblíbeným Vyprahlem.
Hokejka "B" – Poté, co nás jejich áčko v květnu probudilo z postupového snu, nemáme na tohoto soupeře zrovna dobré vzpomínky. Vzájemné zápasy ale vždy patřily k těm vyrovnaným a nic jiného nás nečeká ani teď. I béčko Hokejky je totiž velmi dobře poskládaným týmem se slušným fyzickým fondem, navíc často doplňované posilami se zkušenostmi z vyšších soutěží (potenciální vítěz kanadského bodování Petrášek, střelec Košnař aj.). Proto náš nečeká nic jednoduchého, zvláště když prokazuje obstojnou formu i obrana a gólman soupeře. Naší výhodou by mohl být fakt, že nejsme favority.
Vyprahlo – Nezdolní pivaři asi nikdy nebudou hrát jinou soutěž než my, takže se o vzájemných zápasech dá mluvit už jako o derby, což ještě umocňuje fakt, že se máme tak rádi. Po loňském tápání hraje Vyprahlo letos až neuvěřitelně dobře i s nízkým počtem lidí. Jeho hru "dělá" Hájek, který už vypomáhá i áčku Hokejky v první pražské a nevede si vůbec zle. Stabilní oporou je brankář Čermák, ale naopak trochu stagnaci prožívá kapitán Leimer. Co lze očekávat? Nic než boj plný ostrých zákroků a nadávek. Co si budeme nalhávat, že? Párkrát jsme tento tým porazili, takže se pokusme učinit tak znovu.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
10. kolo
Ekonom - Kolín
Elektrotechnika - Titan
Hokejka B - Cows
STP - Mělník
T.H.C. - Údolí
Vyprahlo - Los Diablos

11. kolo
Cows - Vyprahlo
Kolín - Elektrotechnika
Los Diablos - STP
Mělník - Ekonom
Titan - T.H.C.
Údolí - Hokejka B