Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 4

Další
Předchozí Další

Poprvé nejsme favority!


Nadcházející víkend pro nás bude v lecčem úplně nový. Jednak odstartujeme sérii zápasů proti papírově silnějším soupeřům, s čímž souvisí fakt, že se nám v sobotu a neděli postaví do cesty mužstva, která ještě loni válčila v „první pražské“ a ne nováčci zespodu – Ekonom Devils a Elektrotechnika. Věřme, že po dvou překvapivých prohrách ze šesti zápasů dokážeme výhrami nad favority napravit naši reputaci.
Ekonom Devils – S vysokoškoláky, jejichž sestava byla dříve proslavena působením dnes již legendárního Bohdana „Brandona“ „Cartmana“ Tůmy, máme dokonce zkušenost. Na jednom z ročníků Hell Benders Cupu jsme je v boji o třetí místo porazili. Nutno však dodat, že jen pár chvil po jejich semifinálovém souboji. Ekonomové se tradičně opírají o gólmana Peterku a také o hokejové posily. Například v baráži o první pražskou za ně proti Hokejce hrál člen současné sestavy Sparty Jarda Kasík. K udržení ve vyšší soutěži nepomohl. U nás si Devils vedou slušně, prohráli jen dvakrát a jsou o skóre za námi.
Elektrotechnika – Tak tohle je pro nás naprosto neznámý soupeř. Víme jen to, že měl loni v první pražské problémy s docházkou a proto sestoupil. Letos tedy zkouší úroveň nižší a její začátek naznačil, že budou elektrotechnici po dvou výhrách úspěšní. Jenže pak se ne a ne chytit. Výsledkem je nulový bodový zisk z dalších čtyřech duelů, což ale nesmíme přecenit. Nejvíce na sebe upozornil Kejmar, který z prvních deseti gólů týmu přímo zařídil všechny a z celkových dvaceti sám nasázel 9 branek. Na dalších pět přihrál. Toho bude třeba hlídat, že Véso?


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
7. kolo
Cows - Ekonom
Hokejka B - STP
Los Diablos - Elektrotechnika
Titan - Kolín
Údolí - Mělník
Vyprahlo - T.H.C.

8. kolo
Ekonom - Údolí
Elektrotechnika - Cows
Hokejka B - Vyprahlo
Mělník - Titan
STP - Kolín
T.H.C. - Los Diablos