Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 3

Další
Předchozí Další

Budeme mlsat dál?


Po překvapivé prohře v prvním kole se nám začalo dařit a už tři zápasy nevíme, jak „chutná“ hořkost porážky. Zvítězili jsme ale vesměs nad týmy, které se pohybují ve spodní části tabulky. Celky zprostředka pořadí nás čekají i o víkendu. A jde opět o nováčky, tentokráte mimopražské – Kolín a Mělník.
HBC Kolín – Tohoto soupeře známe z předloňské sezony, kdy sestoupil do třetí pražské. Zápasy s fyzicky dobře vybaveným týmem nebyly nikdy jednoduché a občas i bolely. V sestavě Kolína sice nezáří žádná hvězda, ale podobně jako my disponuje vyrovnaným kádrem. Naší výhodou by mohla facka, kterou mužstvo dostalo od Los Diablos v neděli, když prohrálo vysoko 0:8. Favority jsme opět my, ale pozor na to, aby se z facky nevyklubalo nakopnutí k výraznému zlepšení...
TJ HBC Mělník – Běhání, běhání, běhání. Nic jiného nás ani v neděli nečeká. Mělničtí byli loni největšími smolaři ligy, a proto skončili na chvostu tabulky a měli sestoupit. Jenže do třetí pražské se jim nechtělo a práva na naši soutěž si nakonec zajistili. Po čtyřech kolech mají čtyři body, což je pro ně jistě úspěchem, zvláště když před rokem dlouho na body čekali a většinu zápasů prohráli o gól. V tabulce má Mělník započítánu kontumační výhru nad Vyprahlem.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
5. kolo
Cows - Kolín
Hokejka B - Elektrotechnika
Los Diablos - Mělník
T.H.C. - STP
Údolí - Titan
Vyprahlo - Ekonom

6. kolo
Ekonom - Los Diablos
Elektrotechnika - Vyprahlo
Kolín - Údolí
Mělník - Cows
STP - Titan
T.H.C. - Hokejka B