Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 21

 
Předchozí Další

Vrchol sezóny


Poslední hrací víkend 2.POHbL (nepočítaje baráž) je na programu finále (jak jinak, že :-)). Utkají se v něm Hokejka Praha B a Ekonom Devils. Pokud by bylo hezké počasí a oba soupeři se představili ve svých semifinálových sestavách byl by k vidění velmi zajímavý a zároveň asi i pohledný souboj.
Podle předpovědi by mělo být polojasno a celkem příjemné teploty, takže podmínka dobrého počasí bude nejspíš splněna. Ovšem co se týče sestav, tak to příliš jisté není. Hokejka B snad bude kompletní (nevíme, jak jsou na tom někteří hráči zranění v semifinále) a posílená o hráče z A-týmu. Ale sestava Ekonomu je ve hvězdách. Podle neoficiálních zpráv by měly Devils chybět všechny hokejové posily, neboť někteří mají být již na soustředění a ostatním snad měl být start zakázán od jejich hokejového vedení. Jsou to samozřejmě jen nepotvrzené zprávy, ovšem celkem zajímavé. Pokud se ukážou jako pravdivé, bude síla Ekonomu poloviční. Pokud ne, tak pro oko diváka jedině dobře.
V každém případě se jedná o finále - vrchol sezóny, a tak se dá předpokládat, že ani jeden tým nenechá soupeři nic zadarmo a že se bude bojovat o každý metr hřiště a kažý balónek. Proto by si toto utkání neměli zájemci o 2.POHbL nechat ujít.


Petr Sígl #27

Zápasy
Finále
1. zápas
Hokejka B - Ekonom

2. zápas
Ekonom - Hokejka B