Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 20

Další
Předchozí Další

A je to tady!!!


Přesně po třiapadesáti týdnech se nám znovu otevírá možnost postoupit do vyšší soutěže. I tentokrát se nám postaví do cesty mužstvo s názvem Hokejka (s označením "B" namísto "A"), které nás loni vyřadilo. Jde o tradičního soupeře, se kterým jsme se v lize utkali čtyřikrát v sezoně probíhající a dokonce šestkrát v ročníku předchozím, takže bychom se, i když oba kádry doznaly určitých změn, neměli ničím překvapit. Série bude spíše bojem než srdcervoucím hokejbalem..
Bilance: V historii jsme se s tímto soupeřem ("A" + "B") dohromady utkali v rámci ligy desetkrát. Jenom dvakrát jsme dokázali zvítězit, a to v posledních dvou zápasech. Čtyřikrát skončilo utkání smírně a ve stejném počtu zápasů jsme prohráli. Celková bilance je tedy z našeho pohledu 10z., 2v., 4r., 4p. při skóre 23:23. Mezi jednotlivci se ve vzájemných duelech nejvíce dařilo trojicím Vaněček (6+4), M. Sígl (5+5), Vrkoč (3+3) - Louša (4+2), Špik (1+4), Šilhart (1+4).
Play off: Právě v loňském ročníku nás tento soupeř vyřadil a to po zápasech 0:2 a 1:2. Nutno však podotknout, že se tak stalo po tradičním projevu naší nedisciplinovanosti, kdy dva hráči ze zbylého torza dostali vyšší tresty a týmu tak moc nepomohli. Do útoku pak v důsledku jejich zkratu musel brankář Kučera. Snad se tento jev opakovat nebude!
Hra: Každé z mužstev vyznává úplně odlišný styl hry alespoň podle pohledu na tabulku základní části. Zatímco my jsme zdaleka nejvícekrát z celé ligy skórovali (159), soupeř pro semifinále nejméněkrát inkasoval (56). Právě tato čísla tedy svědčí o tom, na co se ten který tým zaměřuje. Vynikající výkony gólmanů Hokejky v základní části šly ovšem ke konci trochu dolů, což se projevilo i v neúspěšném play off první pražské, kde se oba brankáří snad v každém zápase měnili. Od té doby ale uběhl už týden a všechno může být úplně jinak.
Sestavy: V jakém složení Hokejka nastoupí je pro nás tajemstvím, avšak je velice pravděpodobné, že bude sestava prošpikovaná posilami z áčka, které podlehlo Hell Benders. Ani náznak podcenění po posledních dvou úspěších proti "béčkovému soupeři" nám snad tedy nehrozí. Naše sestava se zdá býti alespoň pro první duel jasná, donutily nás k tomu okolnosti. Drahota si zranil při práci palec a jeho start je v otaznících, Kříž má zase pracovní povinnosti a navíc jej trápí koleno. To znamená, že nám zbývá jednáct hráčů do pole a sestava bude vypadat následovně (s jedním otazníkem) poté, co byla určena gólmanská jednička: Kučera - Veverka, Pillmann, Veselý, Marek - Vaněček, Vrkoč, M. Sígl - Floriš/Fliegl, Špaček, P. Sígl.

Semifinálová série druhé pražské mezi South Park Cows a Hokejkou Praha "B" (i Los Diablos a Ekonomem Devils) se hraje na dva vítězné zápasy. Naše první utkání se uskuteční v pátek 21. května od 18.00 v Malešicích. Odveta je na programu o den později ve stejný čas a případný třetí zápas by se konal v neděli 23. května také od 18.00. Duely budou řídit dosud neznámí rozhodčí, pravděpodobně z Prahy.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
Semifinále
1. zápas
Cows - Hokejka B
Los Diablos - Ekonom

2. zápas
Ekonom - Los Diablos
Hokejka B - Cows

3. zápas
Cows - Hokejka B