Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 2

Další
Předchozí Další

Povede se čtyřbodový víkend?


O prvních dvou kolech si snad každý z nás myslel, že budou jasně čtyřbodová. Jenže ejhle a body máme na kontě jen dva. Pokud chceme hrát na špici ligy, bude nutné, abychom o nadcházejícím víkendu byli stoprocentní, tedy čtyřbodoví. Do cesty se nám přitom postaví staří známí mazáci ze Zeleného údolí a nováčci z Titanu Vršovice. Ať chceme či ne, nálepky favorita v obou zápasech se nezbavíme.
Zelené údolí – Mužstvo kapitána Vaňhy tradičně disponovalo kompaktní obranou a hrou zaměřenou na brejky. V nové sezoně převedlo ale cosi nového – soupeře dvakrát přestřílelo a dohromady má na kontě 60 střel. Z nich vytěžené pouhé dva góly ale znamenají nulu v kolonce bodů a spodní polovinu tabulky. Již několikrát za sebou se nám podařilo na Údoláky najít recept a bylo by velkým (a dalším) překvapením, kdybychom nezvítězili. Zabránit nám v tom může snad jen stále vynikající gólman Novák nebo nějaká nová posila?
Titan Vršovice – Nedělní duel by měl být papírově těžší. A to hned ze dvou důvodů. Jednak jde pro spoustu našich hráčů o derby duel, protože ve fialovém dresu působili, a hlavně se Titanu podařilo získat zajímavou posilu. Útočník Dlouhý totiž nezamířil po loňské vydařené sezoně z Neratovic do Jokers, kde jej nechtěli ani po vítězství v kanadském bodování a střelcích „první pražské“, ale právě o ligu níže. V prvních dvou kolech se však tento kanonýr nedokázal prosadit. Věřme, že nás nezaskočí i druhý nováček a přivezeme další body „zvenku“. Ať má Holas v kádru soupeře o čem přemýšlet...


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
3. kolo
Cows - Údolí
Ekonom - T.H.C.
Elektrotechnika - STP
Hokejka B - Mělník
Los Diablos - Titan
Vyprahlo - Kolín

4. kolo
Ekonom - Hokejka B
Elektrotechnika - T.H.C.
Kolín - Los Diablos
Mělník - Vyprahlo
STP - Údolí
Titan - Cows