Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 19

Další
Předchozí Další

Konec nadstavbové části


O tomto víkendu ukončí 2. Pražská hokejbalová liga svou nadstavbovou část dvěma posledními koly. Nás čekájí celkem těžké zápasy a to nejen vzhledem k soupeřům, ale také k nejisté sestavě. Není totiž jasné kolik nás na utkání dorazí. Snad alespoň na dvě řady.
Sobota 8.5. - 9.30: Hokejka Praha B - se třetím týmem tabulky máme letos vyrovnanou bilanci. První utkání skončilo nerozhodně 2 : 2, druhé dokázal vyhrát soupeř 3 : 1 a zatím poslední měření sil jsme vyhráli pro změnu my (4 : 2). Hokejka se prezentuje týmovou hrou, má hodně kvalitních hráčů, dobrého gólmana. Na poslední zápasy se ale nescházela v úplně nejsilnější sestavě, tak uvidíme jak tomu bude na zápas s námi. S velkou pravděpodobností bude toto střetnutí předpremiériou semifinálových bojů.
Neděle 9.5. - 8.00: HC Elektrotechika - Elektrotechnika nepatří k našim oblíbeným soupeřům. Nesedí nám její styl, kdy se příliš nesnaží hrát, brání a vyráží do smrtících brejků. Dvakrát jí to proti nám přineslo vítězství. Nejprve nás porazila v nervózním utkání 4 : 1, pak jsme ji prohru vrátili s úroky, když jsme ji porazili 10 : 0. Vposledním měření nám tento soupeř opět uštědřil lekci z produktivity, když nám ze svých sedmi šancí vstřelil sedm gólů a porazil nás. Utkání s tímto týmem nebývají ty z nejklidnějších, a tak doufáme, že se naši hráči udrží a nevyfaulují se, případně si nenechají vzít registračky, před vyřazovacími boji. Jako někteří vloni.
I přestože již v podstatě o nic nejde, je pro nás hodně důležité získat co nejvíce bodů, abychom si vybojovali co nejlepší pozici do play-off.


Petr Sígl #27

Zápasy
31. kolo
Cows - Hokejka B
Ekonom - Los Diablos
Kolín - Titan
Mělník - T.H.C.
Údolí - STP
Vyprahlo - Elektrotechnika

32. kolo
Elektrotechnika - Cows
Hokejka B - Ekonom
Los Diablos - Vyprahlo
STP - Mělník
T.H.C. - Kolín
Titan - Údolí