Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 18

Další
Předchozí Další

Příprava na vyřazovací boje


Jelikož máme již jistou účast v play-off, nepůjde nám ve víkendových zápasech o krk a můžeme je pojmout jako přípravu. To ovšem neznamená, že nebudeme chtít vyhrát. Naopak, naším cílem je skončit co nejvýše v základní části, abychom měli co nejlepší pozic (například abychom, hráli více zápasů play-off doma v Malešicích než na Palmovce).
Sobota 1.5. - 18.30: Vyprahlo Praha - v dost netradiční čas se utkáme s tradičním soupeřem. S Vyprahlem se potkáváme již od naší první sezóny (někteří z nás, hráli proti tomuto soupeři ještě v juniorské lize) a tak nás pravděpodobně ničím nepřekvapí. Pivaři spoléhají na velmi kvalitního gólmana Štěpána Čermáka, tvrdou hru a nejproduktivnějšího hráče 2.POHbL Tomáše Hájka. V prvních několika zápasech jsme s tímto soupeřem vždy prohráli, ale karta se pomalu obrací a letos jsme všechna vzájemná střetnutí dotáhli do vítězného konce (5 : 4, 5 : 0 kontumačně, 3 : 1). Doufejme, že tomu nebude jinak i v sobotu.
Neděle 24.4. - 9.30: SHM HbT Los Diablos - v neděli nás čeká lídr tabulky a jeden z možných soupeřů do bojů o postup. Historie našich vzájemných zápasů je velmi krátká, omezuje se jen na letošní sezónu. Poměr vítězství, remíz a proher je vyrovnaný tedy 1 : 1 : 1. Skóre máme o něco lepší my 11 : 6 (2 : 3, 2 : 2, 7 : 1). Diablos mají v bráně dobrého brankáře Radka Lehnera a velké množství kvalitních hráčů v poli, z nichž někteří mají zkušenosti z vyšších soutěží. V posledním utkání jsme tohoto soupeře dokázali porazit 7 : 1. Hrálo se ale V Malešicích, které nám vyhovují více a navíc nám do brány soupeře padlo vlastně vše. Kdyby se nám podařilo výsledek zopakovat, mohlo by nám to zvednout sebevědomí :-).


Petr Sígl #27

Zápasy
29. kolo
Cows - Vyprahlo
Ekonom - Elektrotechnika
Kolín - STP
Los Diablos - Hokejka B
Mělník - Údolí
T.H.C. - Titan

30. kolo
Elektrotechnika - Hokejka B
Los Diablos - Cows
STP - T.H.C.
Titan - Mělník
Údolí - Kolín
Vyprahlo - Ekonom