Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 17

Další
Předchozí Další

Zajistíme si 100% play-off?


O nadcházejícím víkendu si můžeme již stoprocentně zajistit účast v play-off. Stačí nám k tomu získaní dvou bodů, případně jediný získaný bod (pokud Elektrotechnika zaváhá). Ovšem nebude to vůbec snadné. Čekají nás nepříjemní soupeři a navíc budeme oslabeni o některé hráče základního kádru.
Sobota 24.4. - 9.30: HC Elektrotechnika - sobotní ráno nám zpestří duel s pátým týmem tabulky. Elektrotechnika má ještě teoretickou šanci postoupit do závěrečných bojů, ale jen v případě, že bude získávat všechny body ze svých zápasů a mančafty před ní budou hodně ztrácet. Resp. nesměly by získat prakticky nic. Naše utkání s tímto soupeřem jsou bůhví proč nervózní a vyhecovaná. Ovšem mají krátkou historii, vždyť jsme se střetli pouze dvakrát (poprvé vyhrálo Elektro 4 : 1, podruhé jsme se z vítězství 10 : 0 radovali my), tak to vždy byla třeba jen náhoda a zápas proběhne v klidné a přátelské atmosféře :-). Nepříjemný pro nás bude stav kádru. Kvůli pracovním povinnostem bude chybět brankář Petr Kučera a 2/3 prvního útoku - Lukáš Vrkoč a Václav Vaněček.
Neděle 25.4. - 17.00: Ekonom Devils - s tímto soupeřem jsme se letos utkali již třikrát a celkový poměr vítězství, remíz, proher a dokonce i skóre je zcela vyrovaný. Nejprve jsme vyhráli my 6 : 2, potom Ekonomové 8 : 4 a poslední měření sil skončilo 3 : 3. Domácím týmem je náš soupeř, tudíž se zápas bude hrát na Palmovce a ta nám, jak je známo, příliš nesedí. Devils budou určitě posíleni o "své" hokejisty a nám budou chybět s největší pravděpodobností opět tři hráči (Petr Kučera, Lukáš Vrkoč - určitě, Tomáš Fliegl - možná). Pokud půjde vše podle plánu a my postoupíme do play-off, můžeme se s Ekonomem střetnout právě ve vyřazovacích soubojích a tento zápas bude jakousi generálkou.
Uvidíme, jak si poradíme se silnými soupeři v oslabené sestavě a zda si s předstihem zajistíme možnost hrát o postup.


Petr Sígl #27

Zápasy
27. kolo
Cows - Elektrotechnika
Ekonom - Hokejka B
Kolín - T.H.C.
Mělník - STP
Údolí - Titan
Vyprahlo - Los Diablos

28. kolo
Ekonom - Cows
Elektrotechnika - Los Diablos
Kolín - Mělník
STP - Titan
Údolí - T.H.C.
Vyprahlo - Hokejka B