Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 16

Další
Předchozí Další

S Němcem v brance na druhé místo?


Po velikonoční přestávce je tu zase hrací víkend druhé pražské. Všechny zainteresované určitě už svrbí ručičky, až odhalí další část tajenky s názvem "Účast v play off". Nás vůbec nečeká lehký soupeř, je jím Hokejka "B" - mužstvo sídlící v tabulce o jedno patro a dva body výše než my. V případě naší výhry si pozice vyměníme.
Neděle 18.4. - 14.00: Hokejka "B" - Po nedělním poledni proti nám nebude stát nic menšího, než nejlepší obrana v lize v čele s vynikajícím gólmanem. To je jisté. A jelikož my disponujeme nejproduktivnějším útokem, bude zajímavé sledovat, která linie bude úspěšnější.
S tradičním soupeřem jsme ještě letos nedokázali vyhrát a vyválčili jsme pouhý jeden bod. Slovo vyválčili je použito záměrně. V prvním remízovém duelu nás oslabila nedisciplinovanost Jaroslava Špačka, ve druhém pak slátaná sestava ze zraněných hráčů. Takový je ale hokejbal a vymlouvat se na to nelze. I proto bude naše motivace vysoká a pokusíme se zvrátit nepříznivou vzájemnou bilanci na naší stranu podobně jako před čtrnácti dny s Los Diablos.
Po dlouhé době dostane v brance příležitost Petr Šroubek jednovaječné o devět let mladší dvojče Jirky Němce, jeho kolega Petr Kučera totiž jede plnit reprezentační povinnosti na tři týdny do Ostravy. Pracovní povinnosti nepustí na hřiště ani Martina Drahotu. Kompletní dvě řady ale určitě poskládáme.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
26. kolo
Elektrotechnika - Vyprahlo
Hokejka B - Cows
Los Diablos - Ekonom
STP - Údolí
T.H.C. - Mělník
Titan - Kolín