Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 14

Další
Předchozí Další

První důležitý krok k play off!


Nadcházející hokejbalový víkend je pro nás hodně zajímavý. Nejenže hrajeme s tradičním a stejně horkokrevným soupeřem, ale případným vítězstvím můžeme udělat pořádný krok k postupu do play off. Jestliže totiž vyhrajeme, získáme na nedělního protivníka Vyprahlo desetibodový náskok a pokud podle předpokladů Elektrotechnika podlehne Ekonomu (snad spolu hrají...), čímž se jí, v případě výhry, vzdálíme na stejný bodový počet, bude o elitní čtyřce pro vyřazovací boje skoro jasno. Týmy aktuálně na pátém a šestém místě by pak musely jen minimálně ztrácet, zatímco my nebodovat. V případě naší porážky a překvapení v druhém zmiňovaném zápase se ovšem situace v tabulce může značně zkomplikovat...
Neděle 28. 3. - 11.00: Vyprahlo - Bilance vzájemných zápasů s tímto soupeřem z posledních dvou sezon je pro nás více než lichotivá (6 zápasů, 5 výher - 1 kontumační, 0 remíz, 1 prohra, skóre 27:10) a proto by bylo velkým překvapením, kdybychom nezískali plný počet bodů. Co si budeme nalhávat... Tradiční soupeř spoléhá na umění Tomáše Hájka, který tráví většinu celkového hracího času nejen na hřišti ale také na útočné modré a je jej potřeba hlídat, protože brejkové situace dokáže chladnokrevně proměňovat.
Vyprahlo se bude muset obejít bez dvou rozumbradů (20 a 21), kteří tráví (anebo snad trávili?) poslední týdny mimo republiku, zato se v jeho kádru na zápas s námi objeví hned několik hráčů, které neznáme a kteří zřejmě zachránili tým od vyřazení ze soutěže. Další kontumaci si totiž pivaři už dovolit nemohou.
My budeme až na Martina Drahotu, který je pracovně mimo Prahu, a jeho ruského bratra Petra Čížkovského, jenž se sezonou skončil, snad kompletní.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
24. kolo
Elektrotechnika - Ekonom
Hokejka B - Los Diablos
STP - Kolín
Titan - T.H.C.
Údolí - Mělník
Vyprahlo - Cows