Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 13

Další
Předchozí Další

Máme co vracet


Třetím březnovým víkendem a příchodem jara začíná i nadstavbová část druhé pražské. Elitní šestka dávno zná konkrétní složení a každý bude s napětím sledovat, zda se v plném počtu účastníků i dohraje. Ostří hoši z Vyprahla mají totiž nakročeno ke "kontumačnímu" sestupu a asi i rozpadu. My ale druhou část sezony odstrartujeme proti týmu Ekonomu Devils, který ligu určitě dokončí a dá se předpokládat, že si nepovede v jejím zbytku vůbec špatně.
Sobota 20. 3.- 9.30: Ekonom Devils - V úvodním zápase jarní části sezony nám ekonomové pořádně vyprášili kožich. A přestože s nimi máme zatím lepší bilanci vzájemných zápasů (doma 6:2, venku 4:8) budeme chtít tento náš nejvyšší gólový příděl roku soupeři vrátit. Tentokrát se bude hrát na našem domácím a také více vyhovujícím hřišti v Malešicích, což by mělo být naší výhodou. Chybět sice bude nejproduktivnější hráč týmu Václav Vaněček, ale místo něj do první útočné řady naskočí nový střelec Tomáš Fliegl. Také kapitán Lukáš Vrkoč už bude stoprocentně fit, stejně jako obránce Martin Drahota. Sestava by tedy až na jednu výjimku měla být kompletní, otázkou však zůstane, v jakém složení se sejde soupeř.
Po loňských pozorovacích zkušenostech z baráže a našeho posledního vzájemného duelu se dá předpokládat, že bude Ekonom posílen z ledu. Naposledy nás motal Josef Toma, bývalý junior Sparty, který se ovšem v tomto týmu výrazněji neprosadil, a tak putuje po českých klubech v nižších ligách. Naposledy působil v Berouně, s nímž se pokoušel proklouznout do baráže o extraligu. Neúspěšně. A právě zklamání z hlavního sportu by jej mohlo frustrovat. Na to se ovšem spolehnout nemůžeme, stejně tak nemá cenu rozebírat, že by ekonomy potopil gólman. Na hřišti bude stejně vše jinak.


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
23. kolo
Cows - Ekonom
Hokejka B - Vyprahlo
Los Diablos - Elektrotechnika
Mělník - Kolín
T.H.C. - Údolí
Titan - STP