Kravička

Před víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 10

Další
Předchozí Další

Hurá, jaro začíná!?


Tak, dlouhé dva a půl měsíce jsou pryč a my se vracíme na oblíbené asfaltové plochy na Palmovce a v Malešicích. Teda jak kdo... Už během ledna jsme řešili existenční problémy co do počtu hráčů. V jednu chvíli nás bylo připraveno hrát jen devět do pole plus dva věrní gólmani!!! K dlouhodobě zraněným Datsovi a Gelíčkovi přibyl i kapitán Pejsek. Naštěstí se ale podařilo sehnat dvě posily, klteré rozhodně nejsou jen kusy na doplnění kádru - Tomáše Fliegla a Jiřího "Šneka" Kříže, kteří naše problémy dočasně vyřešili. Proto už se startu do jarní části sezony nemusíme bát, i když víme, že nás až do května lehký soupeř nečeká a už úvod vše potvrzuje.
Sobota 21.2. 15.30: Ekonom Devils - Směsice zkušených borců s dravým mládím dává do kupy velice slušný celek aspirující na návrat do elitní pražské ligy. První měření sil sice vyznělo v náš prospěch, odveta ovšem neslibuje nic jednoduchého. Tím spíše, že se hraje na naší neoblíbené Palmovce, jejíž menší hřiště bude pro soupeře drobnou výhodou.
Neděle 22.2. 13.30: Elektrotechnika - Na duel s dalším loni sestoupivším týmem z první pražské nikdo z nás nevzpomíná v dobrém. Vedle profesorského výkonu, který otupil naše ofenzivní snažení, se toto zkušené mužstvo snížilo k velmi nečisté až záludné hře. Proto doufejme, že se odveta vydaří se vším všudy a nasměruje nás na cestu do play off...


Lukáš Vrkoč #80

Zápasy
18. kolo
Ekonom - Cows
Elektrotechnika - Los Diablos
Kolín - Titan
Mělník - Údolí
STP - Hokejka B
T.H.C. - Vyprahlo

19. kolo
Cows - Elektrotechnika
Kolín - STP
Los Diablos - T.H.C.
Titan - Mělník
Údolí - Ekonom
Vyprahlo - Hokejka B