Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 7

Další
Předchozí Další

Šestka se vzdaluje


Ani nečekané dva body v duelu s Hokejkou B nepomohly Titanu zmenšit díru mezi horní a spodní polovinou tabulky. Naopak, rozdíl mezi šestým a sedmým místem, přelomové hranice mezi úspěchem a neúspěchem, bojem o play off a strachem ze sestupu, se opět zvýšil a po 13. kole činí už čtyři body.
O zvýšení odstupu se postaralo Vyprahlo. V sobotu si nejprve poměrně snadno poradilo se Zeleným údolím a v neděli v klíčovém duelu přehrálo právě Titan především zásluhou dvou branek momentálně nejproduktivnějšího hráče soutěže Tomáše Hájka. Čtyřbodovým ziskem se Vyprahlo posunulo na pátou příčku před Elektrotechniku, která ztratila za víkend jediný bod remízou s dalším příslušníkem elitní šestice Ekonomem. Čelní skupina je nadále velmi vyrovnaná, k čemuž přispěla i naše remíza s vedoucími Los Diablos a (s výjimkou už zmíněného kolapsu Hokejky s Titanem) stoprocentní bodové zisky favoritů v duelech s týmy ze spodní části tabulky.
Také v boji o udržení se postupně vyjasňuje. Zelené údolí je s pouhými třemi body a mizernou střeleckou produktivitou prakticky odepsané (průměr 1,3 gólu na zápas), ale ani pětibodová ztráta Kolína a Snad to přežijou na Titan, Mělník a THC nevěstí noc dobrého, zvlášť když tyto celky nezvládají ani klíčové duely právě s tímto triem dalších kandidátů na sestup.


Petr Kučera #1

Výsledky
12. kolo
Cows - Los Diablos
2 : 2
Kolín - T.H.C.
1 : 5
Mělník - Elektrotechnika
1 : 4
STP - Ekonom
1 : 2
Titan - Hokejka B
4 : 2
Údolí - Vyprahlo
2 : 4

13. kolo
Cows - STP
8 : 2
Elektrotechnika - Ekonom
1 : 1
Hokejka B - Kolín
4 : 1
Los Diablos - Údolí
7 : 0
T.H.C. - Mělník
1 : 1
Vyprahlo - Titan
3 : 1