Kravička

Ohlédnutí za hracím víkendem

Kraví webmail - pro registrované kravičky  Webmail Kraví administrace - pro vybrané kravičky  Administrace
Předchozí

Víkend č. 6

Další
Předchozí Další

Po půlce vede nováček


Dvě kola prodlouženého víkendu přesně rozpůlila II. pražskou ligu v její základní části. A pohled na tabulku je s ohledem na předsezónní prognózy poměrně šokující: na prvních dvou místech jsou celky, které ještě loni hrály o soutěž níž a s nimiž se tak vysoko rozhodně nepočítalo. Los Diablos a Hokejka B ale mají jen nepatrný náskok na trojici favorizovaných celků, do nichž patříme my a loni prvoligové Elektrotechnika a Ekonom. Lepší polovinu tabulky, která je stěsnaná do čtyř bodů a na spodní půlku má tříbodový náskok, uzavírá podle očekávání Vyprahlo. Dvě kompletní víkendová kola pořadí v horní šestici opět poněkud přesypala. Stoprocentní bodový zisk posunul do čela o skóre Los Diablos, pronásledovatelé alespoň jednou zaškobrtli. Dosud vedoucí Hokejka prohospodařila jednobodový náskok remízou s námi, Elektrotechnika nezvládla ve druhé třetině duel s Titanem a Ekonom měl zas co dělat, aby alespoň zremizoval utkání s Mělníkem. Nejhůře dopadlo Vyprahlo, které prohrálo jak v sobotu s Diablos, tak v neděli s námi a propadlo se ze třetí příčky na šestou. Ale za týden může být opravdu vše jinak, zápasy "silné šestky" jsou opravdu vyrovnané a každý může porazit každého.
Zato ve spodní polovině tabulky se toho mnoho neudálo. Jen THC, spolu se Snad to přežijou jedno ze zatím největších zklamání letošního ročníku, si alespoň kosmeticky vylepšilo pozici postupem o jednu na devátou příčku před Kolín, který se nedělním debaklem 0:10 s Ekonomem postaral o druhý nejvyšší brankový rozdíl v sezóně. Ten stále nejvýraznější (15:1 z 8. kola) má paradoxně na svém kontě rovněž Kolín. Je to prostě tým, který hraje jako noc a den (přičemž noce evidentně převažují) a tentokrát holt šlo o pořádné zatmění...
Poslední příčku si s přehledem "hlídá" Zelené údolí. Po dvou prohrách se jejich odstup na týmy na 10. a 11. místě zvýšil už na tři body a zachránit tým ve II. pražské už může asi jen zázrak (a nebo dlouhé peníze jako loni...).


Petr Kučera #1

Výsledky
10. kolo
Ekonom - Kolín
10 : 0
Elektrotechnika - Titan
3 : 3
Hokejka B - Cows
2 : 2
STP - Mělník
4 : 4
T.H.C. - Údolí
3 : 1
Vyprahlo - Los Diablos
2 : 4

11. kolo
Cows - Vyprahlo
5 : 4
Kolín - Elektrotechnika
4 : 9
Los Diablos - STP
4 : 2
Mělník - Ekonom
3 : 3
Titan - T.H.C.
2 : 2
Údolí - Hokejka B
3 : 6